Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • ~ja i ty
    ~ja i ty
    Napisane 13 października 2017 - 12:27
    Dobrze to ująłeś "uzależniłeś się", a teraz czas na detox. Przeżyliście fajne chwile razem, ale ona nie była dla Ciebie. Myślę, że jeszcze nie jeden raz pomyśli o Tobie i będzie się uśmiechać, ale ona należy do kogoś innego, a Ty jesteś wolny i masz prawo do szczęśliwego i legalnego związku. Pewnie ona podświadomie o tym wiedziała, że robi Ci krzywdę, dlatego to urwała, a może po prostu tak chciała. Jedno wiem, takie układy nie pozostają bez echa. Teraz to już nieważne, zaakceptuj to i idź dalej. Ponoć na jednego faceta przypada 3 wolne kobiety :-) , więc do dzieła. Powodzenia

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 15 października 2017 - 14:05
    moze i duzo w tym prawdy co piszesz ale minelo troche czasu a ja dalej nie moge przestac o niej myslec chyba naprawde sie uzaleznilem wiem jedno ze juz nie jestem ta sama osoba co na poczatku ...wszystko mi jedno i nic mnie juz nie obchodzi ...niewiem czemu to wszystko sie rozwalilo ...

• ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 16 października 2017 - 09:32
    do syl
    czyli jesli potrafila bys odejsc od meza to znaczy ze naprawde go kochalas u mnie jest niestety na odwrót.... duzo bym dla niej zrobil

• ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 16 października 2017 - 18:58
    lepiej będzie jak zamiast myśleć co byś dla niej zrobił zaczniesz robić coś dla siebie i zwyczajnie zaczniesz żyć swoim nowym lepszym pozbawionym kłamstwa życiem.

• ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 16 października 2017 - 22:36
    klamstwo bylo jest i bedzie ...mam nadzieje ze zasne i juz sie nie obudze ....

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5
Strona 5 z 5
poprzednia Strona 5 z 5

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty