Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans

Rozpoczęte przez ~Eiche19, 21 lip 2015
  • avatar ~Eiche19 ~Eiche19
    ~Eiche19
    Napisane 21 lipca 2015 - 14:00
    Ja, 56-latek w monotonnym związku szukam dyskretnej przyjaciółki będącej w podobnym związku (wiek nieistotny). Przyjaźń, na wspólne wypady, spacery w wolnych chwilach, kawa. Wszystko co ubarwi monotonię, sprawi, że do szarości codziennej wprowadzimy trochę kolorów, uśmiechu radości ze spotkania, spędzonego razem czasu. Wszystko co zapragniemy wspólnie. Mogę zaprosić do siebie na wspólne weekendy nad morzem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kawaZcynamonem ~kawaZcynamonem
    ~kawaZcynamonem
    Napisane 31 lipca 2015 - 02:31
    Ja czuję się samotna we dwoje. Szukam niebanalnego faceta do pogadania, bardziej przyjaciela niż kochanka. Jestem po 40, jestem filologiem, uwielbiam książki, filmy, teatr, spacery, sushi i mnóstwo innych rzeczy. Kolory w naszej szarzyźnie są nieodzowne, by przetrwać. Jeśli zechcesz pogadać, czekam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Eiche19 ~Eiche19
    ~Eiche19
    Napisane 31 lipca 2015 - 07:51
    ~kawaZcynamonem napisał:
    Ja czuję się samotna we dwoje. Szukam niebanalnego faceta do pogadania, bardziej przyjaciela niż kochanka. Jestem po 40, jestem filologiem, uwielbiam książki, filmy, teatr, spacery, sushi i mnóstwo innych rzeczy. Kolory w naszej szarzyźnie są nieodzowne, by przetrwać. Jeśli zechcesz pogadać, czekam.


    Napisz proszę poprostuja59@go2.pl. Czekam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tristan9 ~Tristan9
    ~Tristan9
    Napisane 31 lipca 2015 - 14:48
    @kawaZcynamonem - Fajnie by było gdybym został Twoim przyjacielem, widzę, że mamy wiele tych samych zamiłowań, ja też kocham książki:) Napiszesz swój adres abym mógł się odezwać?;) Pozdrawiam:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kawaZcynamonem ~kawaZcynamonem
    ~kawaZcynamonem
    Napisane 31 lipca 2015 - 18:21
    Podaj swój, proszę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tristan9 ~Tristan9
    ~Tristan9
    Napisane 31 lipca 2015 - 20:37
    KawaZcynamonem - Napisz na iwuk@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy