Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Pytanie do mezczyzn

Rozpoczęte przez ~Mloda kobieta, 30 sty 2016
  • avatar ~Mloda kobieta ~Mloda kobieta
    ~Mloda kobieta
    Napisane 30 stycznia 2016 - 12:35
    Czesc. Ostatnio spedzam duzo czadu na waszym forum gdyz probuje poznac blizej meska nature. Duzo piszecie o zdradach. Mam faceta od dwoch lat. Chcialabym wiedziec czy jest mozliwe unikniecie zdrady z jego strony jesli daje mu wszystko czego chce w lozku? Jestem uzalezniona od robienia mu lasek, uprawiamy dziki seks codzien lub dwa razy dziennie. Jestem spontaniczna i bardzo zboczona. Ale jestem tylko jedna. I tu nasuwa sie pytamie czy facet moze byc z tylko jedna kobieta przez wiele lat? Dodam ze nie mam zamiaru sie zmieniac. Dbam o siebie, cwicze i jestem sprosna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mloda kobieta ~Mloda kobieta
    ~Mloda kobieta
    Napisane 30 stycznia 2016 - 12:41
    Na innych plaszczyznach na dzien dzisiejszy uklada nam sie swietnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pan ~Pan
    ~Pan
    Napisane 07 lutego 2016 - 18:28
    Jeśli widzisz, że jest zadowolony to myślę że spokojnie wystarcza jedna kobieta.
    Najlepiej go po prostu spytaj!!! Czy oczekuje czegoś innego.... Jeśli będzie szczery wszystkiego się dowiesz.
    Niektórym facetom może to się z czasem znudzić, będą chcieli innej kobiety, więc wszystko zależy "co ma w głowie"
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~knapolek ~knapolek
    ~knapolek
    Napisane 07 lutego 2016 - 23:03
    seks istnieje do czasu {wartosc dla meszczyzny chwilowa !!! }poczucie ciepła stabilmosci i zrozumienia i co najwazniejsze szacunku da nadzieje na " związek '

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~knapolek ~knapolek
    ~knapolek
    Napisane 07 lutego 2016 - 23:10
    zabrzmiało to troszke egoistycznie to my mamy zdobywac przekonywac utwierdzac tak mysle takie przekonanie wpoili mi rodzice lecz wiem z własnego przykładu bezwarunkowe oddanie grozi WYZYSKIEM POZDRAWIAM

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 11 lutego 2016 - 11:49
    Fajnie że jesteś demonem sexu ale nie o to chodzi często w zdradach.
    Fakt często powodem zdrady są braki w łóżku, facet nie umie opowiedzieć o fantazjach, nie umie ich wprowadzić w życie albo kobieta to bojkotuje, sex jest nudny, zwykle na misjonarza, kobiety się boja nowości, facet nie umie ich przekonać, kobiety często nie eksperymentują, ludzie idą na łatwiznę.
    Fakt często powodem zdrady jest to że kobieta przestaje o siebie dbać. nadmierne kilogramy zabijają apetyt w łóżku, kobiety nie maja czasu na siebie, poświęcają się dla rodziny, nie dbając o własne JA, trzeba mieć czas dla siebie, jak się siebie akceptuje to i otoczenie akceptuje, kobiety ukrywają kobiecość,
    Fakt często powodem zdrady jest często przypadek, nawet jedząc co dzień w najlepszej knajpie często faceci by zajrzeli do zwykłej garkuchni. Stad fajna ładna żona a kochanka wielki tłusty tępy potwór.
    Fakt często powodem zdrady są dzieci, facet przychodzi do domu a tam Sajgon, W domu no stop lekcje, zajęcia dodatkowe, dzieci się dra, kobieta się drze, facet się drze jak by już i z automatu. A u kochanki cicho spokojnie słowem relax, tylko ON jest ważny, ona zawsze śliczna gotowa, sexowna, spokojna, szalona co kto lubi.
    Fakt często powodem zdrady jest chęć udowodnienia sobie ze "dalej jestem super" zwykle własnie koło 40-45 jak już człowiek zaczyna dostrzegać upływ czasu.
    Ja po rozwodzie znalazłam na to wszystko lekarstwo.
    1. Szaleństwo w łóżko ale nie co dzień, raz jestem uległa raz zmęczona, raz szalona, to facet ma się postarać i mnie zdobyć a nagroda już będzie adekwatna do jego starań. - Faceci lubią gonić króliczka
    2. Weekendy bez dzieci, we dwoje, czytanie do pozna, śniadanie do łóżka, sex koło południa, cisza błoga w domu, słowem taki czas żeby chwile odsapnąć, oczywiście na deser sex wolny, czasem masaż, czasem wspólna kąpiel przy lampce wina i świecach. Często urlop 2-3 dni bez dzieci.
    3. Kuchnia, gotowanie i mimo wszystko zmuszanie faceta do nowości a nie całe życie ten sam schabowy, wszystko na wesoło z dystansem.
    4. Jednocześnie Facet nie może być pępkiem świata, Ja muszę być pępkiem mojego świata. Faceci są jak kolekcjonerzy, mam, moje zaliczone, pa.
    5. Ograniczenie wpierniczania się teściów rodziców osób z zewnątrz. Ograniczeni tabunu przyjaciółek również.
    6. Prezenty drobiazgi karteczki smsy wszystko to co mówi jestem kocham dbam.
    I ogólnie dbam o własną osobę, chce jechać w góry jadę, chce nad morze jadę.
    7. Chce wyjść na miasto wychodzę, on chce iść niech idzie. Ale w domu i tak będzie czekało duuuuużo więcej niż całe miasto ma w ofercie.
    8. Czasami jestem słodka idiotką, proszę o pomoc szczególnie w takich sprawach ze facet może się wykazać, ja lubię jak on się wykazuje, on lubi się wykazywać.
    9. Wspólne rzeczy pasje, zainteresowania.
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~A. ~A.
    ~A.
    Napisane 11 lutego 2016 - 22:58
    Żony, niestety często te proste zasady rozumieją, kiedy mąż jest już z inną. Mąż który ma w domu wszystko, nie chadza na boki, bo nie ma takiej potrzeby. A może tylko ja tak dobrze trafiłam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 12 lutego 2016 - 08:50
    ~A. napisał:
    Żony, niestety często te proste zasady rozumieją, kiedy mąż jest już z inną. Mąż który ma w domu wszystko, nie chadza na boki, bo nie ma takiej potrzeby. A może tylko ja tak dobrze trafiłam :)


    O tym czy to prawda czas pokaże jak będziecie mieli stażu małżeńskiego 40 lat.
    Uważam ze niczego nie należy brać za pewnik. Trzeba sie w związkach starać wspierać i rozmawiać. Co do zdrady każdemu moze sie zdarzyć chwila słabości byle wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~A. ~A.
    ~A.
    Napisane 12 lutego 2016 - 15:51
    Wierz mi, są kobiety, których się poprostu nie zdradza :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 13 lutego 2016 - 16:11
    Wierze ze sa mężczyźni którzy nie zdradzają

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 14 lutego 2016 - 18:55
    Wierze ze sa ludzie szczerzy i zamiast zdradzać mówią wprost co nie działa. I bez względu na płeć, czy kobieta czy mężczyzna.
    Z perspektywy rozmow z kobietami po rozwodach (lub w trakcie) widze ze to w komunikacji lub jej braku tkwi sedno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anna ~anna
    ~anna
    Napisane 02 marca 2016 - 18:30
    Mądre słowa, może doradzisz w moim przypadku podobno był to ''przypadek" ale nasze życie całkowicie się zmieniło, nie ufam mu bo niby się stara, ale czuję, że między nami nie ma już tej więzi i chemii która była wcześniej. Ja go kocham, ale całkowicie podciął mi skrzydła. Kompletnie nie wiem co robić. Starać się i zabiegać - przecież to kompletna naiwność. Przed oczami mam cały czas ich dwoje i to że zapewniał mnie o uczciwości, a prawda okazała się inna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 03 marca 2016 - 10:37
    Anno odezwij sie proszę 162ewa@gmail.com porozmawiamy Ewa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PP ~PP
    ~PP
    Napisane 02 maja 2016 - 08:00
    Witam jestesmy 3 lata razem ja 45 ona 26 jest super.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lola ~Lola
    ~Lola
    Napisane 03 maja 2016 - 21:53
    Super PP cieszymy sie twoim szczęściem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy