Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

przeprowadzka

Rozpoczęte przez ~Andrzejos, 06 lip 2017
  • avatar ~Andrzejos ~Andrzejos
    ~Andrzejos
    Napisane 06 lipca 2017 - 12:43
    Korzystaliście z pomocy firmy do przeprowadzek? My z żoną zastanawiamy się nad firmą Wiki- transportprywatny.com mają sporo pozytywnych opinii, a jest to chyba lepszy i sprawniejszy sposób. Jak wy sobie radzicie z szaleństwem związanym z przeprowadzką?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirekmik ~Mirekmik
    ~Mirekmik
    Napisane 20 lipca 2017 - 08:55
    Pewnie, że korzystajcie z takiej firmy, nie ma co się męczyć ja na razie nie planuje przeprowadzki, ale jak będę miał to tylko z pomocą, nigdy więcej sam :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekos43 ~marekos43
    ~marekos43
    Napisane 04 sierpnia 2017 - 13:43
    ~Andrzejos napisał:
    Korzystaliście z pomocy firmy do przeprowadzek? My z żoną zastanawiamy się nad firmą Wiki- transportprywatny.com mają sporo pozytywnych opinii, a jest to chyba lepszy i sprawniejszy sposób. Jak wy sobie radzicie z szaleństwem związanym z przeprowadzką?


    Zerknąłem na nich i mnie interesuje ich oferta jeśli chodzi o przeprowadzkę z miasta do miasta, dokładnie wawa- rzeszów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzejos ~Andrzejos
    ~Andrzejos
    Napisane 11 sierpnia 2017 - 11:12
    Z tego co wiem to też wchodzą w grę takie przeprowadzki miasto- miasto i to za dobrą cenę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~waldo45 ~waldo45
    ~waldo45
    Napisane 24 sierpnia 2017 - 11:43
    o to mnie coś takiego interesuje, syn jedzie na studia do stolicy,a tych rzeczy ma trochę...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzejos ~Andrzejos
    ~Andrzejos
    Napisane 15 września 2017 - 09:04
    ~waldo45 napisał:
    o to mnie coś takiego interesuje, syn jedzie na studia do stolicy,a tych rzeczy ma trochę...


    to tym bardziej, zadzwoń, zapytaj ile wyjdzie, ale na pewno lepiej niż samemu się tym zajmować. młodzi jak to młodzi pół domu zabierają

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy