Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przedłużenie stosunku

Rozpoczęte przez ~Michał, 19 sie 2015
  • avatar ~hertek ~hertek
    ~hertek
    Napisane 07 lutego 2018 - 11:41
    Tabletek nie brałem, nie mogę na ich temat wiele tutaj napisać ale polecam chusteczki Orgasm Control Wipes. jak na razie chyba najwygodniejszy sposob jaki przetestowałem. Działanie również w porządku. NO i nie ma tutaj lateksowej bariery jak w przypadku prezerwatywy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alexiej ~Alexiej
    ~Alexiej
    Napisane 16 lutego 2018 - 08:15
    ~hertek napisał:
    Tabletek nie brałem, nie mogę na ich temat wiele tutaj napisać ale polecam chusteczki Orgasm Control Wipes. jak na razie chyba najwygodniejszy sposob jaki przetestowałem. Działanie również w porządku. NO i nie ma tutaj lateksowej bariery jak w przypadku prezerwatywy


    Chusteczki super, chociaż na dłuższą metę moim zdaniem wychodzą dość drogo. Lepiej bedzie moim zdaniem kupić sobie spray orgasm control. Rownież dobry no i wyjdzie troche taniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman 37 ~Roman 37
    ~Roman 37
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 07:05
    a Titan Gel próbowaliście?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kajetan55 ~kajetan55
    ~kajetan55
    Napisane 24 kwietnia 2018 - 22:45
    cześć, mając 40pare lat zaczął i mnie dotytać problem przedwczesnego, chociaż tak jak czytałem jest to niezależne od wieku, ale ja jednak nigdy tego problemu nie miałem.
    no ale.. życie :) kilka lat wstecz dokształcałem sie w tym temacie i z doświadczenia i czasu jaki spędziłem próbując nowych metod nie zawiódł mnie jedynie climax control- naturalny suplement. po efektach jakie dostałem - niechce zmiany na nic innego, nawet nie chcę próbować przy innej partnerce bo dzięki Climaxowi odkrywamy siebie na nowo, nowy ja, nowy dłuższy seks.
    o climaxie możecie poczytać w googlach "climax-suplement"
    pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anopatt ~anopatt
    ~anopatt
    Napisane 10 maja 2018 - 12:35
    używałem stud 100 przez jakiś czas ale nie wytrzymałem tego chemicznego zapachu i smaku.jakimś trafem w tym czasie firma wypuściła stud pills w tabletkach.szybko się przyzwyczaiłem do nowego sposobu używania.jedna wada to to że czekam 20 min. na działanie ,w stud 100 już po 10 minutach działał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gumiKator ~gumiKator
    ~gumiKator
    Napisane 14 maja 2018 - 10:43
    z doświadczenia dlugiego mogę poświadczyć ze masturbacja nie działa, też sie posłuchałem wielu osób że to mnie wzmocni i będeę mógł dłużej i niestety lipa brak poprawy.
    moje długie wyszukiwania na necie wprowadziły mnie w paranoje bo stosowałem wszystkie napotkane suplementy i te dostępne na necie i w aptece. i jaka skuteczność? ZEROWA.
    ostatni na jaki sie skusiłem to był juz podawany na tym forum Climax Control (stronka w google - climax-suplement.pl) po 2 tyg efekt murowany - członek stoi jak stał i nawet bardziej a czasowo? marzenie - 10-15 minut :)
    zdecydowanue moge go polecić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 15 czerwca 2018 - 08:27
    Nie ma co się bać róznych preparatów na poprawę erekcji potencji i tak dalej. Wszystko jest dla ludzi. Ja kupiłem żel Dr.Penigreat i bardzo sobie chwalę. Naturalny skład, prosty w nanoszeniu i faktycznie dużo pewności zyskałem odkąd go stosuję. Krotko mówiąć – w decydująćym momencie nie zawodzę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karolek ~karolek
    ~karolek
    Napisane 29 czerwca 2018 - 08:23
    Od niedawna stosuję Dr.Penigreat, to jest żelowy środek, o naturalnym bezpiecznym składzie. Chwalę sobie działanie. Nie zawodzę ani siebie, ani żony. Odzyskałem dawną energię, wszystko mi funkcjonuje jak w dobrze naoliwionej maszynie ;> Godzinny seks nie jest problemem, czasami to się czuję jak gwiazda filmów dla dorosłych ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maxik ~maxik
    ~maxik
    Napisane 12 lipca 2018 - 10:48
    ~Alexiej napisał:
    ~hertek napisał:
    Tabletek nie brałem, nie mogę na ich temat wiele tutaj napisać ale polecam chusteczki Orgasm Control Wipes. jak na razie chyba najwygodniejszy sposob jaki przetestowałem. Działanie również w porządku. NO i nie ma tutaj lateksowej bariery jak w przypadku prezerwatywy


    Chusteczki super, chociaż na dłuższą metę moim zdaniem wychodzą dość drogo. Lepiej bedzie moim zdaniem kupić sobie spray orgasm control. Rownież dobry no i wyjdzie troche taniej.



    Mam aktualnie spray orgasm control i chusteczki i moim zdaniem jednak dobrze jest kupić sobie dwie opcje:

    chusteczki przydają sie na wyjazdach albo możńa taka sobie włożyć do portfela i mieć na jakąś specjalną okazję

    jeśli chodzi o spray to przydaje się w domu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wordon ~wordon
    ~wordon
    Napisane 28 sierpnia 2018 - 10:09
    Aktualnie uzywam chusteczk orgasm control jednak nie mogę napisać,ze jestem zadowolony z jednej rzeczy. Z ceny.Są skuteczne ale bardzo drogie Szukałem w sklepach zamiennika ale nie znalazłem. Może Wy orientujecie się czy coś takiego istnieje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spokooko ~spokooko
    ~spokooko
    Napisane 28 sierpnia 2018 - 14:33
    Stricte zamiennika chusteczkę nie ma ale jeśli chcesz czegoś bardziej wydajnego polecam spray Orgasm control. To ta sama seria. Spray jest droższy ale ogónlie to ma o wiele wiekszą pojemność tak więc powinien wystaczyć na dłuzej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wordon ~wordon
    ~wordon
    Napisane 29 sierpnia 2018 - 07:24
    No ale czy działanie będzie takie samo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spokooko ~spokooko
    ~spokooko
    Napisane 29 sierpnia 2018 - 08:53
    Mniej więcej. Jest to ta sama substancja. Ogolnie jest to mniej wygodne niż chusteczki bo spray to jednak spora butla tak wiec troche miejsca zajmuje, jednak cenowo będzie o wiele taniej, no i taka butla powinna wystarczyć na bardzo długo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karolek ~karolek
    ~karolek
    Napisane 04 lutego 2019 - 12:14
    Hej! Ze swojej strony to na pewno podpowiem żel dr Penigreat ze strony drpenigreat.pl. Na długo wystarcza, nie mam od niego jakiś wyprysków czy innych zaczerwienień...no jakby nie patrzeć w dość delikatnym i intymnym miejscu :P Jestem dużo sprawniejszy odkąd zacząłem się smarować, nie mam problemu ani na początku ani przy końcówce ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 25 lutego 2019 - 12:05
    mnie w takiej sytuacji pomógł suplement diety ORGASM OFF EXTRA

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Freedom ~Freedom
    ~Freedom
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:36
    Ewentualnie Orgasm Control ma jeszcze taki żel. Aplikujesz go sobie pod prezerwatywę przed stosunkiem . I jedziesz z koksem. Sam jakiś czas temu używałem. Możesz się o wiele lepiej kontrolować tak więc dobra sprawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~k.klos ~k.klos
    ~k.klos
    Napisane 02 maja 2019 - 14:56
    żona jest w czwartym miesiącu ciąży i tak mnie to kręci że zbliżenie trwa 30 sekund i po wszystkim.chcąc mieć dłuższy sex i mieć więcej przyjemności musiałem sięgnąć po leki.spray i krem smarowanie i psikanie penisa nie wchodziło w grę ze względu na to że ciąża i lepiej żeby żona nie miała z tym kontaktu.pozostają tabletki stud pills.po zażyciu tabletki odczekać muszę 30 minuta potem nawet 30 minut sexu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~makt ~makt
    ~makt
    Napisane 17 maja 2019 - 10:33
    Z czasem się nauczysz. Sa w sieci ćwiczenia tak więc możesz sobie poczytać. Ewentualnie są środki, którymi również możesz się wspomóc. Konkretnie Orgasm Control - w tabletkach i w sprayu. CHociaż ja akurat mam tę drugą wersję. Dobry środek, Wychodzisz sobie po prostu przed stosunkiem do toalety. Używasz i potem masz pełną kontrolę nad tym co robisz. Również dawniej nie wytrzymywałem więcej niż 10 minut, teraz mogę i z 40.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~uwolnionyja ~uwolnionyja
    ~uwolnionyja
    Napisane 28 maja 2019 - 16:15
    jestem z nadwagą ale nie przeszkadza mi to bo jestem młody.za to koniec sexu po 30 sekundach z wytryskiem wkurza mnie i to bardzo. nakupowałem jakiś spray studów na portalach zakupowych ale nie daje rady ale chyba źle stosowałem bo po kilku psiknięciach butelka była pusta ,starczało mi na ok.4 stosunki.zaledwie to jakiś żart można zbankrutować bo produkt nie jest tani. za to co innego z stud pills ten w tabletkach, starcza mi on na dość długo. mały dygresik trzeba odczekać 25 min zanim zadziała po łyknięciu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michal29 ~michal29
    ~michal29
    Napisane 16 lipca 2019 - 11:15
    czytam i czytam jakie polecacie rozwiazania na ten nasz problem, i zgadzam sie z ~rudym; używam ...climax-suplement.. od bardzo dlugiego czasu i za nim go kupilem wszsytkie komentarze jakie czytalem byly negatywne, ale zaufalem swojej intuicji :D
    i co?jestem mega zadowolony! zaczlema go uzywam w tym samym czasie co spotykalem sie z nowa dziewczyna, i udalo mi sie ja zaskoczyc :D ze jednak mozna dluzej niz 2 minuty :D zdecydowanie polecam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy