Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Przebranżowienie się

Rozpoczęte przez ~Mariusz, 23 gru 2014
  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 23 grudnia 2014 - 11:58
    Panowie, komuś się udało? Ja planuję iść na kurs, a potem zmienić pracę. Chciałbym posłuchać czy innym się udało i jaką drogą do tego doszliście.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 28 grudnia 2014 - 21:51
    W skrócie: logistykę w budownictwie kolejowym zamieniłem na organizację transportu miejskiego. Właśnie minął rok. Fakt - to i to na kołach ale jednak różnica kolosalna. Można? MOSZNA! ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mercurry ~mercurry
    ~mercurry
    Napisane 25 lutego 2015 - 18:22
    Ja się zapisałem na kilka kursów komputerowych [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuorganizowanych przez GoWork ] i obecnie pracuję właśnie w logistyce, gdzie excel był konieczny, nie mam póki co problemów, teraz wybieram sie na językowy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ff ~ff
    ~ff
    Napisane 28 lutego 2015 - 20:36
    ~Mariusz napisał:
    Panowie, komuś się udało? Ja planuję iść na kurs, a potem zmienić pracę. Chciałbym posłuchać czy innym się udało i jaką drogą do tego doszliście.

    chyba spawacza, i wcale nie żartuję, jak się już nawdychasz i naŚlepiasz , to ci przejdzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wektoor ~Wektoor
    ~Wektoor
    Napisane 31 marca 2015 - 19:03
    Kursy komputerowe, zwłaszcza excel każdemu się przydadzą, czy planuje się przebranżowić czy nie. Teraz wszystko opiera się na znajomości komputera.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~redek89 ~redek89
    ~redek89
    Napisane 30 kwietnia 2015 - 20:46
    A w na tych kursach [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisugowork ] jest coś z programowania albo projektowania stron www?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamyk ~kamyk
    ~kamyk
    Napisane 30 kwietnia 2023 - 12:39
    Stresująca jest perspektywa utraty pracy i pomysł przebranżowienia nie wydaje się głupi. Tylko wiadomo to wysiłek więc chyba lepiej np. skorzystać z warsztatów "Jak wejść do IT" na platformie Kind Mind bo tam właśnie jest mowa o tym jak przejść do tej branży bez zbędnego ryzyka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy