Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

problem

Rozpoczęte przez ~Bartłomiej, 01 lip 2014
  • avatar ~Bartłomiej ~Bartłomiej
    ~Bartłomiej
    Napisane 01 lipca 2014 - 11:17
    Wziąłem się za siebie..sport i dieta. Samopoczucie rewelacja. Jednak może przesadziłem z siłownią, bo pojawił mi się hemoroid. Wstydliwa sprawa, do lekarza póki nie ma tragedii nie pójdę. Ale chciałbym się tego jak najszybciej pozbyć. Czy ktoś z Was może testował leki na hemoroidy i ma już jakiś sprawdzony? Może reklamowany Procto-Glyvenol? Trochę poczytałem, zawiera lidokainę więc przeciwbólowo powinien szybko zadziałać. Ale czy rzeczywiście jest na tyle skuteczny, że hemoroidy znikają bezpowrotnie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goscinnie ~Goscinnie
    ~Goscinnie
    Napisane 05 lipca 2014 - 18:50
    Nikt nie odpowiedział,to może ja spróbuję.
    Nie znam sie na tego typu specyfikach.Do lekarza pewnie od razu nie musisz biec,ale nie można lekceważyć tej dolegliwości.Myslę,że farmaceuta poleci Ci dobry lek i nie ma co tu pytać. Pamiętaj tylko o odpowiedniej diecie i dużych ilościach wody,by przy wypróżnianiu był poślizg i nie było wysiłku :D
    I na siłowni musisz skupiać się na innych partiach "mięśni" ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartłomiej ~Bartłomiej
    ~Bartłomiej
    Napisane 09 lipca 2014 - 10:11
    Choroba niby powszechna, a tak mało na ten temat rozmów. W aptece rzeczywiście farmaceuta polecił mi procto-glyvenol. I już jest po sprawie :) byle na zawsze. dziękuję za odpowiedź!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy