Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Prezent pod choinkę dla faceta, który wszystko ma :)

Rozpoczęte przez ~Jaga, 23 lis 2015
  • avatar ~Jaga ~Jaga
    ~Jaga
    Napisane 23 listopada 2015 - 21:18
    Panowie, pomóżcie, potrzebuję pomysłów na prezent, który nie będzie sztampowy, przewidywalny, z Grupona albo z jakiegoś innego sklepu z idealnymi prezentami.
    Proszę, napiszcie, co by Was naprawdę ucieszyło? Tak do 300 zł :)
    Pomożecie naprawdę wielu kobietom!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość niedzielny ~gość niedzielny
    ~gość niedzielny
    Napisane 24 listopada 2015 - 23:09
    Za 300 złotych to już całkiem przyzwoitą panienkę można wynająć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 25 listopada 2015 - 14:44
    Może coś do golenia na mokro???

    Ostatnio znalazłem fajną stronę [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuwww.wildwestshaving.com ]

    Mają tam kilka fajnych rzeczy. Oczywiście można też poszukać w innych miejscach...;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marian4 ~Marian4
    ~Marian4
    Napisane 07 stycznia 2018 - 17:27
    Myślę, ze jednym z fajniejszych prezentów dla faceta jest zegarek :) A jak nie lubicie biegać po sklepach (tak jak ja :p), to łapcie fajną stronkę: e-zegarki.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anatol ~Anatol
    ~Anatol
    Napisane 07 stycznia 2018 - 22:40
    Hmm, jesli chodzi o prezenty to myśle ze zawsze fajnie sprawdza sie książka. Ja czesto dostaje i sama tez lubie wlasnie takie prezenty sprawiac:) Jak cos, to znam bardzo fajna ksiegarnie internetowa - inbook.pl, maja swietne ceny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miki ~Miki
    ~Miki
    Napisane 12 stycznia 2018 - 22:54
    Strzelnica. Wierz mi, wejściówka w takie miejsce potrafi zaskoczyć. Bardzo pozytywnie, oczywiście. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia polecam strzelnicę Progun. Profesjonaliści, osobie która przyjdzie po raz pierwszy na sto procent wszystko dokładnie wytłumaczą. Polecam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy