Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

prezent na 40tkę

Rozpoczęte przez ~basia, 08 gru 2015
  • avatar ~MenBlack ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 17 lutego 2018 - 09:58
    ~Stilers napisał:
    Z prezentów to fajnym pomysłem może być np scyzoryk, czerwona klasyka od Victorinoxa zawsze się sprawdzi a podstawowe narzędzia pod ręką na pewno zostaną docenione .

    Scyzoryk to tak samo jak i multitool tylko że mniejszy na dobrą sprawę. Chociaż teraz w militariach jest spora obniżka cen na toole ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 05 marca 2018 - 07:53
    Ja myślę, że dobrym pomysłem jest wyjazd we dwoje. My ostatnio byliśmy w Hotelu Salve w Głogówku i bardzo nam się spodobało. Romantyczne i klimatyczne pokoje, miła obsługa i dobre jedzenie w restauracji. Czasami spędzanie czasu sam na sam ze swoją drug połówką jest najlepszym prezntem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ernix ~ernix
    ~ernix
    Napisane 17 maja 2018 - 10:33
    wszysto zależy w jakiej jestesmy relacjach i jak dobrze znanmy daną osobę, mojemu bratu na 40tkę kupiłem solidną maszynkę do włosów babyliss, to byla jakaś nowość, taka biała. Brat zadowolony, sam mam też maszynkę babyliss i uważam że robią bardzo dobre te urządzenia, dobrze wykonane i długo są bardzo ostre, bo moją mam już kilka ładnych lat i tnie jak nowa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AdiGlejak ~AdiGlejak
    ~AdiGlejak
    Napisane 21 maja 2018 - 15:00
    Moim zdaniem dla faceta na 40 fajnym prezentem będzie piersiówka z zestawem cygar. Srebropol ma mega piersiówki, wytrzymałe, bardzo klasyczne. https://srebropol.pl/piersiowki-i-zestawy-do-wina/ A cygara kupisz w każdej tabakierni :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bziumka ~Bziumka
    ~Bziumka
    Napisane 12 czerwca 2018 - 09:47
    A może coś takiego jak stojak na wino np. taki: https://pinus-shop.com.pl/regaly-i-stojaki/257-regal-drewniany-na-wino-plaster-miodu-52x52x52-cm-317100 . Dokup do tego "wkład", jakieś dobre winka, a prezent świetny :) W końcu z wiekiem smaki się rozwijają. Prezent bardzo elegancki, praktyczny i sprawiający przyjemność w mojej opini

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miktet ~miktet
    ~miktet
    Napisane 11 lipca 2018 - 12:42
    dobry alkomat ucieszy każdego faceta, sam posiadam elektrochemicznego alkohita x50, bardzo szybko daje wynik, w środku solidny nie chiński sensor, można zabrać wszedzie ze soba bo jest mały, tylko trzeba pilnować w lecie żeby nie zostawiać w aucie bo wysoka temperaturya mu nie służy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 12 lipca 2018 - 13:47
    No właśnie mam pytali się mnie, co chcę na prezent, taki nieco lepszy. Jak to jest z alkomatem? Na co zwrócić uwagę. Do jakich temperatur mozna przchowywać alkomat?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 11 września 2018 - 20:20
    żonka na 40 mi sprezentowała voucher do tunelu aerodynamicznego w Lesznie. Nie wiedziałem do końca co to jest dopiero w internecie filmik widziałem i wyglądało to nieźle. a jak już polatałem to w ogóle. nikt nie powiedział że to rozrywka dla młodych tylko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roodzyn ~Roodzyn
    ~Roodzyn
    Napisane 24 września 2018 - 10:29
    Jest wiele fajnych pomysłów na prezent. Stawiałbym na coś eleganckiego np. markowy perfum, zegarek albo ostatnio np. modne są torby skórzane. Coraz więcej facetów w takie się zaopatrza ja znam jedynie markę Solier gdzieś tam usłyszałem, że porządna. Co do samego prezentu no sam musisz podjąć decyzję :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~brelkon ~brelkon
    ~brelkon
    Napisane 26 września 2018 - 13:51
    Nie znałem wcześniej marki toreb skórzanych Solier, ale posprawdzałem co tam ciekawego mają w swojej ofercie i wiesz co wydaje mi się, że dla 40 letniego mężczyzny taka torba skórzana na ramię może faktycznie okazać się strzałem w dziesiątkę. No ale co ja będę tu pisać - jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~brelkon ~brelkon
    ~brelkon
    Napisane 26 września 2018 - 13:51
    Nie znałem wcześniej marki toreb skórzanych Solier, ale posprawdzałem co tam ciekawego mają w swojej ofercie i wiesz co wydaje mi się, że dla 40 letniego mężczyzny taka torba skórzana na ramię może faktycznie okazać się strzałem w dziesiątkę. No ale co ja będę tu pisać - jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bastian ~bastian
    ~bastian
    Napisane 27 października 2018 - 13:29
    W Winezji mają Starkę w sprzedaży - to polska wódka jaką produkowano 500 lat temu. Idealna na taką okrąglutka rocznice new.winezja.pl/alkohol-mocny/starka-18-yo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ilona3 ~Ilona3
    ~Ilona3
    Napisane 28 grudnia 2018 - 11:35
    To juz bardzo indywidualna sprawa zalezna od tego, kto ma jakie zainteresowania :) Mój mąż na przykład bardzo lubi majsterkować, więc na urodziny zamówiłam mu zestaw narzędzi z wassermana :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaja ~kaja
    ~kaja
    Napisane 28 grudnia 2018 - 13:28
    Spoko prezentem jest też jakies wyjście gdzieś :) Na przykład na strzelnicę :D Jak jestescie z wrocławia i okolic, to polecam wam progun

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~haster ~haster
    ~haster
    Napisane 13 grudnia 2021 - 08:23
    A przecież można i tak - strefanamietnosci.pl/seksowne-prezenty-pod-choinke/ i wcale nie musi się to wiązać z wydawaniem dużej kasy. To są prezenty, które robią pozytywne wrażenie i pewnie prawie każdy będzie z nich zadowolony. Co wy na to?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy