Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję
Advertisement

Forum

Dodaj temat

Zrozum nastolatka

Prezent dla siostrzenicy

Rozpoczęte przez ~Ninika, 14 gru 2015
  • ~Ninika
    ~Ninika
    Napisane 14 grudnia 2015 - 14:06
    siostrzenica ma urodziny 25 grudnia, zawsze kupuje jej dwa prezenty osobno, ale teraz pomyslalam ze moze lepiej kupic cos drozszego, ale jednego. pomyslalam o doczepianych wlosach, bo nastolatka i ma rozne szalone pomylsy, to sie bedzie stroic we wlosy. jakie mozecie firmy polecic? fryzjerka polecala Europe Hair, ale ja sie na tym kompletnie nie znam. Znacie jakies inne firmy?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~memar
    ~memar
    Napisane 14 grudnia 2015 - 14:07
    pomysł dobry , pod warunkiem ze nie jest za młoda żeby jej sie nie poprzestawialo. Ale niestety nie znam żadnej firmy.

• ~Ninika
    ~Ninika
    Napisane 15 grudnia 2015 - 11:06
    Mam nadzieje ze jej sie nie poprzestawia... Jest w pierwszej technikum. Jest w miare rozsadna, po prostu lubi sie czesać... Hmm, musze to jeszcze przemyslec.

• ~utek
    ~utek
    Napisane 01 sierpnia 2017 - 19:52
    ja do końca nie jestem za tym pomysłem, ale nie znam się. żona siostrzenicy kupowała ostatnio prezent, dokładnie torebkę na zeskory.com, ona wybrała ja zamówiłem i prezent chyba się podobał

• ~Stefans
    ~Stefans
    Napisane 15 września 2017 - 17:39
    Moja siostrzenica jest jeszcze malutka i na pewnio nie interesuje się takimi rzeczami. Siostra mówiła, że mała lubi gry planszowe, więc na pewno wybiorę jej jakąś grę. Jak myślicie, która będzie fajniejsza? "Leśna draka" czy "Pora na kameleona"? Mała ma 6 lat. Tu są te gry, o których piszę: tailorgames.pl

• ~gumiś77
    ~gumiś77
    Napisane 30 października 2017 - 15:10
    Może jakąś grę na komputer? Niech wie co dobre, a przynajmniej się ucieszy! na konsoleigry.pl jest bardzo duży wybór! Na pewno coś fajnego znjadziesz!

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty