Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrozum nastolatka

Prezent dla siostrzenicy

Rozpoczęte przez ~Ninika, 14 gru 2015
  • avatar ~Ninika ~Ninika
    ~Ninika
    Napisane 14 grudnia 2015 - 14:06
    siostrzenica ma urodziny 25 grudnia, zawsze kupuje jej dwa prezenty osobno, ale teraz pomyslalam ze moze lepiej kupic cos drozszego, ale jednego. pomyslalam o doczepianych wlosach, bo nastolatka i ma rozne szalone pomylsy, to sie bedzie stroic we wlosy. jakie mozecie firmy polecic? fryzjerka polecala Europe Hair, ale ja sie na tym kompletnie nie znam. Znacie jakies inne firmy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~memar ~memar
    ~memar
    Napisane 14 grudnia 2015 - 14:07
    pomysł dobry , pod warunkiem ze nie jest za młoda żeby jej sie nie poprzestawialo. Ale niestety nie znam żadnej firmy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ninika ~Ninika
    ~Ninika
    Napisane 15 grudnia 2015 - 11:06
    Mam nadzieje ze jej sie nie poprzestawia... Jest w pierwszej technikum. Jest w miare rozsadna, po prostu lubi sie czesać... Hmm, musze to jeszcze przemyslec.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~utek ~utek
    ~utek
    Napisane 01 sierpnia 2017 - 19:52
    ja do końca nie jestem za tym pomysłem, ale nie znam się. żona siostrzenicy kupowała ostatnio prezent, dokładnie torebkę na zeskory.com, ona wybrała ja zamówiłem i prezent chyba się podobał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefans ~Stefans
    ~Stefans
    Napisane 15 września 2017 - 17:39
    Moja siostrzenica jest jeszcze malutka i na pewnio nie interesuje się takimi rzeczami. Siostra mówiła, że mała lubi gry planszowe, więc na pewno wybiorę jej jakąś grę. Jak myślicie, która będzie fajniejsza? "Leśna draka" czy "Pora na kameleona"? Mała ma 6 lat. Tu są te gry, o których piszę: tailorgames.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gumiś77 ~gumiś77
    ~gumiś77
    Napisane 30 października 2017 - 15:10
    Może jakąś grę na komputer? Niech wie co dobre, a przynajmniej się ucieszy! na konsoleigry.pl jest bardzo duży wybór! Na pewno coś fajnego znjadziesz!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antek ~antek
    ~antek
    Napisane 09 marca 2018 - 06:53
    Ja myślę, że zegarek to super pomysł na prezent :) Ja zamawiam często na e-zegarki bardzo fajna stronka, jest duzy wybor no i też ceny sa w porządku, nawet lepiej to wychodzi niż kupowanie w takich stacjonarnych sklepach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~katargo ~katargo
    ~katargo
    Napisane 26 lipca 2018 - 08:28
    Poduszka ze zdjęciem. Coś takiego kosztuje na Empik Foto śmieszne grosze, a taki prezent po prostu jest praktyczny. Nie sądzicie, że taki kierunek jest zdecydowanie lepszy? Jeśli wam tylko zależy na dopasowanie prezentu to postawcie na taki, którym po prostu zrobicie sobie różnicę. A taka poduszka po prostu na pewno będzie wykorzystana.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 07 marca 2019 - 12:49
    A moze coś innego niz zawsze? proponuje wykupic jazdę samochodem sportowym jako pasażer :) swietna zabawa,przygoda i nowe doswiadczenie no i bedzie miała czym sie pochwalić przed kolegmi i koleżankami ;) na pewno zainponuje reszcie faktem ze jeździłą np ferrari czy lamborghini :D kupilam takie cos swojej córce lat 14 i byla przeszczesliwa! znalazłam firme w necie która organizuje przejazdy sportowymi samochodami po 15 torach w Polsce i maja bardzo duzy wybór aut wiec każdy znajdzie cos dla siebie. Można jeździć i jako kierowca i jako pasazer :) swietna sprawa na prawde. Prezent inny niż wszystkie! Polecam :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 07 kwietnia 2019 - 14:28
    dzieciaki teraz wszystko mają i trudno im dogodzić i wybrać coś odpowiedniego. Mi to znajoma podpowiedziała, że dla nastolatki można kupić wejściówkę do tunelu aerodynamicznego. I kupiłem siostrzenicy tak voucher, w Lesznie latała. Była zadowolona, się śmiała, że nie wiedziała, że tak nowoczesnego wujka ma :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ircik ~ircik
    ~ircik
    Napisane 29 kwietnia 2019 - 21:18
    Może glośnik bezprzewodowy? sa teraz na topie jak widze po swoich dzieciakach. My synowi ten Xblitz Emotion niedawno kupiliśmy , zadowolony jest. Fajnie gra, ładnie wygląda, duzy zasięg

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pablo ~Pablo
    ~Pablo
    Napisane 30 maja 2019 - 09:21
    Hej, ja dostałem zadanie specjalne kupić dwa zegarki xonix na dzień dziecka dla chrześniaków-mojego i żony. Czy ktoś wie, gdzie je można kupić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kosnto ~kosnto
    ~kosnto
    Napisane 19 lipca 2019 - 14:09
    Moim zdaniem w takim przypadku powinny się sprawdzić np. poduszki ze zdjęciem - kasa mała, a przynajmniej coś praktycznego, co na bank się sprawdzi. W aplikacji Empik Foto dodajecie jedynie zdjęcie, a oni to drukują. I coś takiego powinno się wam fajnie sprawdzić ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 29 lutego 2020 - 12:46
    moja corka jest na etapie układania włosów, bawi się w stylizacje, suszy, prostuje i kręci loki. Ostatnio mnie nakręciła na suszarkę taką różową od Babyliss, piszczała ze szczęścia jak ją jej kupiłem. Dozgonna wdzięczność za niewielkie pieniądze, więc może taką suszarkę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Borysoo ~Borysoo
    ~Borysoo
    Napisane 04 kwietnia 2023 - 23:02
    Moja siostrzenica uwielbia grac na komputerze stąd jak prezent to dobry sprzet gamingowy. Ostatnio dostała nowa myszkę mega lekka gamingowa Genesis Xenon 800

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy