Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Prezent dla faceta na urodziny

Rozpoczęte przez ~Anna28, 06 lis 2015
  • ~Krzyho
    ~Krzyho
    Napisane 28 września 2017 - 13:54
    A nie lepiej zapytać się czego potrzebuje? Przynajmniej jeżeli to ma być w praktyczny prezent. Ostatnio kompletowałem narzędzia, więc stwierdziłem, że mogę sobie na prezent zażyczyć coś takiego. Lepsze niż kolejny portfel. Tak dorobiłem soę wkrętarki, a kompletuje sprzęt ryobi, między innymi ze względu na akumulatory, które można używać w różnych sprzętach. Wszystko zależy od faceta, ale narzędzia, drobna elektronika, czy coś hobbystycznego zazwyczaj daje najwięcej radochy pod warunkiem, że podarunek będzie konsultowany.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~AdamP
    ~AdamP
    Napisane 29 września 2017 - 08:48
    Ja bym postawił na coś praktycznego, na przykład kamerkę do auta, sam dostałem Xblitz Black Bird w prezencie i ciągle jej używam, to mega przydatne teraz, a ona bardzo fajnie nawet po zmroku nagrywa

• ~pakons
    ~pakons
    Napisane 29 września 2017 - 10:54
    Patrzcie na to - https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/ Ewentualnie nauka strzelania, albo jakaś wypasiona fura. Ogólnie - wszystko co związane z praktycznymi tematami, tj. budzące emocje. Bo o to tutaj chodzi ;-)

• ~pascal
    ~pascal
    Napisane 29 września 2017 - 14:53
    Gadżety zawsze się sprawdzają, coś do auta albo kompa. Ostatnio dostałem alkomat, też spoko, zwłaszcza, że sprzęt bardzo fajny. Alkohit x60, można używać z lejkiem lub zwykłym ustnikiem.

• ~maja
    ~maja
    Napisane 30 września 2017 - 18:03
    Ja kupiłam słuchawki, ale już takie wypasione ;) Dobrze, że miałam rabat do komputronika z tej ich aplikacji vip klient, to mi wyszło trochę taniej.

• ~hubcio
    ~hubcio
    Napisane 21 października 2017 - 15:14
    Ja na 40 dostałem prezent od żony, o jakim marzyłem od zawsze... quada, oczywiście używanego, ale jakie było moje zaskoczenie jak go zobaczyłem ...Zajechała pod dom firma Wiki z Warszawy, myślałem, że żonka zamówiła coś do domu bo miała w planach domówić komodę, a tu taka niespodzianka :)

• ~wika
    ~wika
    Napisane 31 października 2017 - 22:21
    ja swojemu mężowi zamówiłam w necie wideorejestrator nowy, z Xblitz wybralam ten unowocześniony model Go Se. mam nadzieję spodoba mu się bo urodziny za tydzień

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty