Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

prezent

Rozpoczęte przez ~arko, 10 gru 2014
  • avatar ~arko ~arko
    ~arko
    Napisane 10 grudnia 2014 - 10:23
    szukam pomysłu gwiazdkowego dla drugiej połówki. Kompletnie nie mam pomysłu co jej kupić, interesuje się modą, urodą i wszystkimi innymi babskimi sprawami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 10 grudnia 2014 - 10:50
    Boże, jaka nuda...
    Ile Ty masz lat? To forum dla facetów po 40-tce.

    Kup jej biżuterię, subtelną, stylową, stonowaną, cool, dopasowaną do jej wieku, stylu ubierania się, koloru ciuchów, koloru oczu i włosów, ogólnie twarzy, jej kształtu, w stylowym pudełku, coś od kruka czy innych. Jak nie będziesz pewien to idź do nich z większym zdjęciem Twej kobiety i zagadaj na boku panią za ladą, niech Ci doradzi. Ale miej cojones i sam podejmij decyzję.

    Nie kupuj broń Boże takiej kobiecie żadnych ciuchów czy kosmetyków!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirek ~mirek
    ~mirek
    Napisane 11 grudnia 2014 - 09:21
    a moja kobieta nie nosi prawie w ogóle takiej biżuterii więc zdecydowałem się na wyjazd. Wykupiłem jej voucher do spa nad wodospadem dla dwóch osób. Może zabrać jakąś przyjaciółkę. I uważam, że to też dobry pomysł

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~megi ~megi
    ~megi
    Napisane 18 grudnia 2014 - 16:11
    SPA dla kobiety uważam za jeden z lepszych pomysłów w dzisiejszych czasach.
    Jeśli kobieta czasami chadza do kosmetyczki, to taki prezent jest rewelacyjny. Jeśli natomiast nigdy nie była, nie wspominała o tym, że chciałaby, to może odebrać to jako wykazanie jej, że ma o siebie bardziej dbać. Polecałabym w takim układzie wykupić voucher do fryzjera/stylisty fryzur. Tego żadna kobieta sobie nie odmówi ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy