Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Pozeganć sie czy zapomienć o Kochanku

Rozpoczęte przez ~Agata, 18 sty 2016
  • avatar ~Agata ~Agata
    ~Agata
    Napisane 18 stycznia 2016 - 08:47
    Na imprezie poznałam faceta pobawiliśmy się od razu mi wpadł w oko, ale nie chciałam podać swojego numeru. On za to dał mi swój, ja nie zadzwoniłam.
    Po dwóch dnia on zadzwonił znalazł mój nr.
    Zaproponował spotkanie na kawę a ja się zgodziłam... było miło kulturalny, inteligentny facet dobrze wykształcony, mający swój dobrze prosperujący biznes -Żonaty. Ja też w związku bez męża.

    Utrzymywaliśmy kontakt smsy krótkie telefony ;często pisał o sexie i o spotkaniu w hotelu. Wiedziałam o co mu chodzi właściwie mi też o to...
    On coś wymyślił ze ma spotkanie służbowe w hotelu żebym przyjechała na kawę... bałam się ale pojechałam. Czułam się trochę dwuznacznie do niczego poważnego tam nie doszło... Powiedziałam mu ze sexu to raczej szybko nie będzie... Mniej się odzywał... Ja się zauroczyłam.
    Umówiliśmy się w klubie dużo alkoholu i trochę popłynęliśmy z emocjami.
    Były krótkie spotkania i sex ..On niby chętny ale czułam dystans,. JA niby chciałam zabawy ale trochę się zaangażowałam. Trwało to ponad miesiąc.On w końcu zerwał kontakt po prostu przestał się odzywać... W sumie ok nie wiązałam z tą znajomością przyszłości ale trochę mi smutno ze tak bez słowa.
    Tydzień milczenia napisałam smsa czy złożył śluby milczenia czy żyje odpisał ze żyje i ze się zdzwonimy .Nie zadzwonił

    Chciałabym mu podziękować za miłe chwilę ze miło mi było go poznać, głupio tak bez pożegnania kończyć taką fajną przygodę.
    Wiem ze mnie zlał, ze się zabawiał ja tez przeżyłam fajne chwile
    Nie chcę być natrętna ale też dziwnie tak bez słowa..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawel ~Pawel
    ~Pawel
    Napisane 01 lutego 2016 - 12:25
    Świnia. Inaczej określić nie mogę :(.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lovekrove ~lovekrove
    ~lovekrove
    Napisane 14 lutego 2016 - 18:30
    Agatko, miał cię za takie nic, że nawet nie warta byłaś powiedzenia "spadaj".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aguś ~Aguś
    ~Aguś
    Napisane 14 lutego 2016 - 23:15
    Myślę że nie o podziękowanie Ci chodzi tylko o to żeby spotkać się z nim i sprawdzić czy na niego jeszcze zadziałasz ...Przerabiam takie zachowania z kochanką męża .Żałosne ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Margo ~Margo
    ~Margo
    Napisane 08 kwietnia 2016 - 13:44
    Kobieto zmykaj! Zmykaj zanim popadniesz w powazne tarapaty! Posluchaj starszej kolezanki ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy