Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Powiększanie penisa

Rozpoczęte przez ~adam34555, 02 maj 2017
  • avatar ~adam34555 ~adam34555
    ~adam34555
    Napisane 02 maja 2017 - 09:13
    Panowie czy ktoś może słyszał o zabiegu powiekszania penisa za pomocą kwasu hialuronowego? Bo zastanawiam się własnie nad zapisaniem się na ten zabieg. Interesuje mnie jednak informacja z pierwszej rękik jak wygląda ten zabieg, czy są jakieś powikłania. Czy jednak pozostać przy pwikekszaniu tabletkami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~motion ~motion
    ~motion
    Napisane 04 maja 2017 - 10:53
    ~adam34555 napisał:
    Panowie czy ktoś może słyszał o zabiegu powiekszania penisa za pomocą kwasu hialuronowego? Bo zastanawiam się własnie nad zapisaniem się na ten zabieg. Interesuje mnie jednak informacja z pierwszej rękik jak wygląda ten zabieg, czy są jakieś powikłania. Czy jednak pozostać przy pwikekszaniu tabletkami?


    Nie wiem czy pytasz się serio czy nie ale sam w życiu bym czegoś takiego nie wypróbował. Nie dośćże jest to kłucie penisa to jeszcze nie jest to na zawsze ale na jakiś czas. Raz czytałem w jednym topiku jak pewien typ opisywał ten zabieg i u niego i pisał,że jakiejś dużej róznicy niestety ale nie ma. Już lepsze są tabletki. Ale nie jakieś tanie z allegro ale takie porządne i cała kuracja na 3 miesiące jak ujuż sie na to decydujesz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adam34555 ~adam34555
    ~adam34555
    Napisane 05 maja 2017 - 11:19
    Okey, ale czy tabletki są w stanie wpłynąć na wielkość członka? W sensie z czego się składają? Jakich substancji? Aby nie okazało się, że jest to jakiś efekt placebo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~motion ~motion
    ~motion
    Napisane 08 maja 2017 - 13:20
    Oczywiście że tak. Np Penilarge mają bardzo dobry skład jeżeli chodzi o substancje pozytywnie wpływające na objętość ciał jamistych. Nie chce i się rozpisywać, bo w necie jest sporo treści na ten temat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek War ~marek War
    ~marek War
    Napisane 15 maja 2017 - 10:12
    ja stosuję Penistim i po pierwsze nie mam problemów z potencją a po drugie mam większy rozmiar

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adamm ~adamm
    ~adamm
    Napisane 31 stycznia 2018 - 13:29
    To jest odwieczny dylemat – rozmiar, czy technika? :PP Najepiej mieć jedno i drugie. Ja przez ponad miesiąc brałem tabletki dr Penigreat ostatnio i faktycznie te 2-3 cm jest więcej a to już konkretna różnica, którą moja dziewczyna ponoć odczuwa przynajmniej tak mówi...a może bardziej krzyczy ;))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lonek ~Lonek
    ~Lonek
    Napisane 10 września 2019 - 02:12
    Zgadzam się, że najlepiej zestaw jedno i drugie. I rozmiar i technika. Ale żeby trochę popracować nad rozmiarem postawiłem na Penisizer, w żelu i tabletkach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ares ~ares
    ~ares
    Napisane 14 września 2019 - 06:18
    Z tabletek to wiem, że skuteczne są XtraSIze oraz Natural XL, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisutu są szczegóły https://na-potencje.com.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa ]są też przyrządy, ale to już większy wydatek[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu: https://na-potencje.com.pl/ekspandery-na-powiekszenie-penisa/ ] ja ekspanderów nie próbowałem a ktoś może się wypowiedzieć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lucek ~Lucek
    ~Lucek
    Napisane 01 kwietnia 2020 - 11:31
    Olejcie tabletki i wspomagacze szukane na własną rękę i nie popełnijcie mojego błędu, idźcie od razu do specjalisty. Jak ktoś jest z okolic krk to polecam Witold Smoleńskiego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~doświadczony ~doświadczony
    ~doświadczony
    Napisane 02 maja 2020 - 11:40
    Sprawdzone domowe sposoby dzieki którym powiększyłem penisa o 7 cm w kilka miesięcy:

    1. expander z USA ze złotymi śrubami. Sprowadziłem sobie ze Stanów z Ebaya po przeliczeniu wyszło jakieś 700zł. Kuracja trwała około 2 miesiące co tydzień podkręcałem śrubę o ok. 4mm.
    Nosiłem to urządzenie na penisie około 2 godziny dziennie. Działanie tylko wydłużające. nie kupujcie badziewia sprzedawanego na Alle..o za 100zł rozpadnie się po kilku dniach.

    2. tabletki Maxorman z USA świetnie pogrubiły mi w tym czasie członka, nabrał lepszego ukrwienia na długość też nieźle zadziałały. Można je kupić tez w Polsce. Cena koło 100zł - na 3 miesiące

    3. Wspomagająco pompkę podciśnieniową z ciśnieniomierzem 20min dziennie. Zanim zaczniecie stosować lepiej udać sie osobiście do jakiegoś Sex Shopu żeby sprzedawca dokładnie wyjaśnił zasadę działania bo można sobie uszkodzić naczynia krwionośne u nasady członka. Cena dobry model ok. 150zł
    .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~eugijeniiusz ~eugijeniiusz
    ~eugijeniiusz
    Napisane 03 maja 2020 - 12:12
    jedyne co z tego wypróbowałem to Maxorman ocena 8/10

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fffd ~fffd
    ~fffd
    Napisane 20 maja 2020 - 12:39
    nie sądziłem ale po 3 miesiącach brania tego Maxormana członek jest naprawdę większy a na pewno grubszy w stanie spoczynku. Coś w tym jest. Mam pytanie czy ktoś ponawiał kurację na przykład za rok i czy to coś dało więcej??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kokos ~kokos
    ~kokos
    Napisane 22 maja 2020 - 06:23
    u mnie na siłce biorą te tabletki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam316 ~Adam316
    ~Adam316
    Napisane 06 lipca 2020 - 21:42
    Dla wielu mężczyzn jest to temat tabu, ale ja się nie wstydzę tego, że chcę powiększyć penisa.
    Z tego co szukałem w moim mieście przyjmuje lek. med. Witold Smoleński który zajmuje się takimi rzeczami i zamierzam umówić się na wizytę. Ponoć jest najlepszy. Swoją drogą skoro kobiety bez problemu powiększają sobie piersi każdego dnia dlaczego my nie możemy powiększać penisa? Nic w tym dziwnego ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hieronnim ~hieronnim
    ~hieronnim
    Napisane 26 sierpnia 2020 - 14:48
    gdyby nie te amerykańskie tabletki maxorman o których ktoś wspomniał wcześniej raczej zdecydowałbym się na zabieg kwasem hialuronowym. Polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izkass ~Izkass
    ~Izkass
    Napisane 26 sierpnia 2020 - 22:13
    Mój mąż powiększał penisa w Krakowie i rezultat jest super :) chciał i sobie zrobił, ja go nie namawiałam. zabieg wykonał w Krakowie w Bona Dea a sam zabieg wykonał lek Witold Smoleński. Oczywiście, że lepiej jest w łóżku ale i mąż już jie ma kompleksów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JA ~JA
    ~JA
    Napisane 18 września 2020 - 04:36
    Jak dotąd nie udowodniono z medycznego punktu tego by jakiekolwiek tabletki mogły powiększyć członka!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kAROL ~kAROL
    ~kAROL
    Napisane 23 września 2020 - 12:22
    Ja miałem powiększanego penisa u dr Smoleńskiego Witolda i polecam :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Powiększony ~Powiększony
    ~Powiększony
    Napisane 25 września 2020 - 16:36
    Hej.

    Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
    Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
    Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJa zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros ]

    Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 października 2020 - 14:50
    Mam do sprzedania idealny krem na erekcje. Wystarczy wsmarować go w penisa i po 10 minutach cieszyć się sztywnym i grubszym penisem. Więcej info na maila dawid.pomaga@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy