Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Potency therapy opinie

Rozpoczęte przez ~xnn, 02 sie 2016
  • avatar ~xnn ~xnn
    ~xnn
    Napisane 02 sierpnia 2016 - 07:51
    Panowie jakie macie opinie na temat środka potency therapy? Czy warto jest się nad nim zastanowić? Dodam,że od jakiegoś czasu widzę u siebie lekkie problemy z erekcją. Nie są jakieś tam poważne ale jednak są i to mnie bardzo martwi. Zastanawiałem się czy ten środek nie mógłby mi pomóc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ruby3 ~ruby3
    ~ruby3
    Napisane 05 sierpnia 2016 - 10:36
    Kup Wiadomo,że na każdego działanie bedzie inne ale mi tabletki pomogły Tyle,że trzeba walczyć przez dłzuszy czas bo efekty nie pojawiają się od razu jak w przypadku tabetek viagro podobnych Efekt jednak jest . Po 2 miesiacach brania tabeltek nie mam juz praktaycznie problemów z erekcją.

    Wspomagam się tylko casami man tabs ale jest i tak zdecydowanie lepiej niż w przeszłości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawelnd ~pawelnd
    ~pawelnd
    Napisane 05 sierpnia 2016 - 12:48
    Też od jakiegoś czasu mam problemy z tym związane. Testowałem już różne środki i rzeczywiście muszę powiedzieć, że te te które stosuje się codzienne są jakby najlepsze. W sensie jesteś cały czas w gotosości. Od siebie mogę polecić man tabs lub potency therapy. Bardzo podobny skład i zasada działania. Cenowo w zasadzie też bardzo podobne. Co ważne nie powodują efektów ubocznych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fen ~fen
    ~fen
    Napisane 19 sierpnia 2016 - 13:19
    Potencja, erekcja, zaniżone libido. Coś o tym wiem :( Na szczęście erekton fast był wtedy kiedy go potrzebowałem. Podniósł testosteron, libido. Erekcja jest pełniejsza a stosunek dłuższy. Moja partnerka jest bardzo zadowolona z efektów suplementu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 30 czerwca 2017 - 13:40
    kurde ja go brałem ale na mnie nie zadziałał.Zdecydowanie bardziej pomogła mi kamagra. Nie spodziewałem się, że będzie az tak skuteczna.Było mi głupio pójść do apteki bo wstydziłem się farmaceutki. Na całe szczęście znalazłem kamagrę na aptekakamagra pl i zamówiłem. Szybko dostałem przesyłke i co najważniejsze lek był bardzo dyskretnie zapakowany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Asti ~Asti
    ~Asti
    Napisane 17 sierpnia 2017 - 10:25
    Na mnie też nie zadziałał. Zdaję sobie sprawę z tego, że to jest suplement, ale po cholerę obiecują, że po 5 dniach widać poprawę? I cena jest wygórowana, inne preparaty mają podobny skład i kosztują prawie połowę mniej. Tutaj po prostu chodzi o marketing i bajki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy