Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Porzucony przez kobietę w ciąży...

Rozpoczęte przez ~Evil128, 06 mar 2018
  • avatar ~Evil128 ~Evil128
    ~Evil128
    Napisane 06 marca 2018 - 16:38
    Zostawiła mnie ... kobieta , którą tak bardzo kochałem , różniło nas 13 lat , ja 43 , ona 30 , bardzo się kochaliśmy , ja kupiłem dla niej dom, wziąłem kredyt i na miesiąc przed przeprowadzką zostawiła mnie i odeszła. Od samego początku znajomości ze mną bardzo chciała mieć dziecko , nie ukrywam ,że razem lubiliśmy wypić ale gdy ona zaszła w ciążę , bardzo się zmieniła , przeszkadzało jej to ,że ja mogłem wypić drinka ona nie , pojawiły się 3-4 kłótnie ,padło dużo słów , których żałuję . Nie ma jej już ponad 2 miesiące, piszemy ze sobą , ona twierdzi , że nie ma do mnie już zaufania i nie wróci , jest teraz w 6 miesiącu ciąży. Nie potrafię się pozbierać, psychoterapeuta, psychiatra . Ktoś przeżył podobną sytuację ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ewcia ~ewcia
    ~ewcia
    Napisane 08 marca 2018 - 17:53
    Ja nie byłam w takiej sytuacji, ale powód rozstania, że ty możesz pić drinki, a ona nie jest, delikatnie mówiąc, nienormalny. Chyba, że chodzi o alkoholizm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Evil128 ~Evil128
    ~Evil128
    Napisane 09 marca 2018 - 14:30
    Też nic z tego nie rozumiem ale próbowałem ją przekonać na 1000 sposobów ale ona twierdzi ,że nie ma do mnie zaufania , a bez zaufania nie ma nic. No ale jak odbudować zaufanie ? Smsami i pisaniem na fb się nie da . Trzeba wrócić i wtedy to zaufanie odbudowywać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 27 marca 2018 - 08:57
    Ja bym dał sobie spokój. A ten dom, to na nią przepisałeś? ;-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~evil128 ~evil128
    ~evil128
    Napisane 27 marca 2018 - 10:28
    ~Robert1971 napisał:
    Ja bym dał sobie spokój. A ten dom, to na nią przepisałeś? ;-).
    No dałem sobie już spokój, dom nie , mój w 100 % :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 27 marca 2018 - 14:39
    ~evil128 napisał:
    No dałem sobie już spokój, dom nie , mój w 100 % :)


    Czyli domu w końcu nie przepisałeś...? ;-), bo dwojako można to rozumieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Evil128 ~Evil128
    ~Evil128
    Napisane 27 marca 2018 - 18:56
    ~Robert1971 napisał:
    ~evil128 napisał:
    No dałem sobie już spokój, dom nie , mój w 100 % :)


    Czyli domu w końcu nie przepisałeś...? ;-), bo dwojako można to rozumieć.

    Nie domu nie przepisałem bo sam na niego brałem kredyt i jest mój :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy