Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Polskie serialu - odbicie od dna

Rozpoczęte przez ~Rastablasta, 11 lis 2014
  • avatar ~Rastablasta ~Rastablasta
    ~Rastablasta
    Napisane 11 listopada 2014 - 12:54
    Witam,
    otóż do założenia wątku zachęcił mnie, może nie wysyp, ale pojawienie się seriali polskiej bądź połowicznie polskiej produkcji. W oczy najbardziej rzuciła mi się Wataha na HBO oraz Dzwony Wojny, które premierę miały wczoraj. Watahy, prócz tajlerów, jeszcze nie widziałem, natomiast Dzwony wojny, dwa odcinki mam już za sobą. Muszę stwierdzić, że serial jest niekiepski. Dzisiaj kolejne odcinki, ma być bardziej wojennie, choć trzeba przyznać, że potrafią zbudować klimat. A co Wy o tym sądzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rysiek ~Rysiek
    ~Rysiek
    Napisane 13 listopada 2014 - 14:00
    ~Rastablasta napisał:
    W oczy najbardziej rzuciła mi się Wataha na HBO oraz Dzwony Wojny, które premierę miały wczoraj. Watahy, prócz tajlerów, jeszcze nie widziałem, natomiast Dzwony wojny, dwa odcinki mam już za sobą. Muszę stwierdzić, że serial jest niekiepski. Dzisiaj kolejne odcinki, ma być bardziej wojennie, choć trzeba przyznać, że potrafią zbudować klimat. A co Wy o tym sądzicie?


    uważam że tvp1 w końcu poszło po rozum do głowy i poprawiło się od czasu "czasu honoru". Jedyna moja uwaga dotyczy samych godzin emisji serialu - bo ta była stanowczo za późno. no i serial powinien być rozłożony na cały długi weekend a nie skondensowany w 2 ostatnie dni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~masak ~masak
    ~masak
    Napisane 14 listopada 2014 - 11:52
    widziałem i jestem pod wrażeniem. Mimo momentami wolnego tempa całosc na zdecydowany plus - dobre zdjecia, ciekawa idea. szkoda jedynie ze to tylko 5 odcinkow a na nastepny taki serial pewnie znowu sporo poczekacmy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rastablasta ~Rastablasta
    ~Rastablasta
    Napisane 17 listopada 2014 - 18:54
    W takim razie pozostaje nam na kolejne tego typu produkcje. Mnie samego zaczęła fascynować i WŚ. Tak jakoś mnie nakręciło (oczywiście nie na wojnę , a na poznanie historii). Godzina emisji, fakt była trochę późna, i rzeczywiście można było to rozłożyć. No ale wyszło jak wyszło, dobrze że serial nam udał się niesamowity.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~osa ~osa
    ~osa
    Napisane 18 listopada 2014 - 10:22
    Dla mmnie Dzwony wojny były dużym zaskoczeniem. Bardzo owocna wspołpraca z BBC - oni dali fajnych ludzi - choć na i tak nasza Eryka ;) A my nauczyliśmy och trochę historii. Podoba mi się jak przedstawiono polska sprawę - niby krotko, ale konkretnie, tak żeby świat zrozumiał, bo to co dla nas Polaków jest oczywisty, dla naszych niemal sasiadów juz wcale :/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mario ~Mario
    ~Mario
    Napisane 19 listopada 2014 - 12:12
    Dla mnie Dzwony to mega pozytywne zaskoczenie. Dobrze zrealizowany i zagrany, zakończenie świetne, przesłanie dosadne. Oby TVP i BBC robiły więcej takich koprodukcji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy