Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Pogotowie prezentowe

Rozpoczęte przez ~, 13 gru 2012
  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 13 grudnia 2012 - 09:25
    Nie tylko w okresie przedświątecznym ale właściwie przed każda okazją zaczynamy gorączkowo poszukiwać pomysłów na prezent dla partnerki, koleżanki, kochanki, dla kolegi, szefa, brata. Wpisujcie tu swoje pomysły i twórzcie listę prezentów, jakie chcielibyście otrzymać lub jakie sami daliście, sprawiając prawdziwą radość osobie obdarowanej. Koniec z kolejną parą skarpet pod choinką, zacznijmy być oryginalni!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jagna ~Jagna
    ~Jagna
    Napisane 13 grudnia 2012 - 14:22
    Ja chciałabym od swojego faceta dostać zaproszenie do jakiegoś SPA na swpólny romantyczny weekend

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rampampam ~Rampampam
    ~Rampampam
    Napisane 13 grudnia 2012 - 17:44
    Moja żona zażyczyła sobie.... gaśnicę do samochodu :-) No mało romantyczna jest ;-) Ale kupię jej zupełnie coś innego - srebrną bransoletkę. A gaśnicę swoją drogą, ale nie pod choinkę, tylko po prostu :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rex2 ~Rex2
    ~Rex2
    Napisane 13 grudnia 2012 - 20:36
    kupiłem iPada MINI - jestem przekonany, że się kobietka ucieszy! Coraz więcej czasopism jest w wersji cyfrowej i lżejszy do torebki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 13 grudnia 2012 - 23:34
    Nie ma to jak 1 Dobra koronkowa odiechana frywolna bielizna ,2 Dobre perfumy, nie woda kwiatowa ,nie woda perfumowana ,ale perfumy 3 Biżuteria ,najlepsze ,najbardziej intymne są kolczyki najlepiej dłuższe 4 ładne buty ,kozaki ,szpilki .Kobiety doceniają to co noszą i pamiętają od kogo to dostały, taki prezent wytwarza intymną więz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~CHGW ~CHGW
    ~CHGW
    Napisane 14 grudnia 2012 - 08:00
    po konsultacji z żoną: najlepsze prezenty dla kobiet to:
    - bielizna
    - kosmetyki (perfumy!)
    - biżuteria

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 14 grudnia 2012 - 11:20
    Nic nowego, każda kobieta to wie ,a tym bardziej facet .Nie potrzeba do tego konsultacji ,prezent ma być niespodzianką, wystarczy intuicja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 17 grudnia 2012 - 10:48
    Ja chciałabym dostać jakąś piękną i seksowną bielizne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kordian ~Kordian
    ~Kordian
    Napisane 17 grudnia 2012 - 15:48
    Ja mojej Pani kupiłem muzykę z filmu "Atlas Chmur" - byliśmy na nim razem i była zachwycona tym filmem i jego muzyką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bodo ~Bodo
    ~Bodo
    Napisane 17 grudnia 2012 - 18:52
    biżuteria zawsze robi dobre wrażenie: naszyjnik, bransoletka, kolczyki. Ale nie pierścionki!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman ~Roman
    ~Roman
    Napisane 17 grudnia 2012 - 19:22
    Bodo, czemu nie pierścionki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anka ~Anka
    ~Anka
    Napisane 20 grudnia 2012 - 08:21
    A ja chciałabym gdzieś pojechać - tzn dostać zaproszenie np. do Hotelu SPA....ehhhhh

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 21 grudnia 2012 - 19:44
    Na naszym fanpage na Facebooku pojawiły się dodatkowo pomysły, które są warte umieszczenia na tej liście jako inspiracja: aparat fotograficzny, biżuteria, komplet: czapka + szalik + rękawiczki, torebka, sweter, portmonetka, mały, wygodny samochodzik, ładny czerwony portfel, dobry olejek do masażu, płyta z muzyką, ładna bielizna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bodo ~Bodo
    ~Bodo
    Napisane 22 grudnia 2012 - 19:57
    @Roman, pierścionki raczej powinno się wręczać osobiście, żeby achować jakąś intymność. Pierścionek to coś więcej niż biżuteria...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 26 grudnia 2012 - 22:16
    Perfumy COBRA Paris + ładne pończochy z ażurową koronką powinno zadziałać i się sprawdzić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomaszzibo ~tomaszzibo
    ~tomaszzibo
    Napisane 02 marca 2013 - 14:21
    Ja bym chciał dostać fontannę czekoladową,moja koleżanka dostała pod choinkę i dała mi skosztować,niebo w gębie ! ;) Po cichu mam nadzieję że dostanę ją szybciej,bo niedługo urodzinki ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 28 sierpnia 2013 - 15:23
    Zawsze dobrym prezentem jest biżuteria. Najlepiej, gdy jest unikalna.Są różne gusta i guściki ale coś unikalnego na pewno się spodoba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrrrr ~Piotrrrr
    ~Piotrrrr
    Napisane 12 grudnia 2013 - 16:53
    A co sądzicie o takiej walizce na prezent dla kobiety? Mam tu na myśli walizki Rocanto z serii UNO ZIP ART
    Moja o takiej marzy. Podobają Wam się?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sylwia4012 ~sylwia4012
    ~sylwia4012
    Napisane 06 marca 2014 - 19:03
    Idealnym prezentem może być dla Waszej kobiety voucher do SPA. Fajna oferta na zbliżający się Dzień Kobiet (już w sobotę :) ) jest w TuanDaySpa pod Piasecznem. Byłam kilka razy i uwierzcie, że kobieta chyba każda będzie zachwycona no i zregenerowana po ciężkiej pracy i pośpiechu. Idealny relaks i babskie towarzystwo robią cuda. Ja się wybieram,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~renia ~renia
    ~renia
    Napisane 21 sierpnia 2014 - 13:56
    dostałam bukiet stabilizowanych róż od ukochanego :) musiał mi zdradzic gdzie kupil bo byłam ciekawa strasznie co jeszcze w ofercie jest, bo kwiaty bardzo długo wytrzymują, można powiedziec ze niewiarygodnie długo :) zdradził mi w końcu ze znalazł w sklepie storepedia i potem sama kupiłam mamie podobną kompozycję z różami :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy