Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Podsumuj 40

teraz to już z górki

Rozpoczęte przez ~Rocky, 23 lis 2015
  • avatar ~Rocky ~Rocky
    ~Rocky
    Napisane 23 listopada 2015 - 15:45
    45 na karku oznacza, że do końca pozostało mniej niż minęło od początku. Pierwsze 20 minęło szybko - szkoła. Robiłem co kazali rodzice.
    Drugie 20 minęło szybko - dzieci, rodzina, praca, dom. Robiłem co chcieli najbliżsi, co wypadało, trzeba było, należało.
    Czy druga (mniejsza połowa) musi być taka sama ? Czy nadal musze spełniać oczekiwania wszystkich wokoło? Czy umiem inaczej ? Czy dam radę żyć po swojemu ? No bo jak to w końcu jest = nie wiem. nie miałem okazji się dowiedzieć , nauczyć. 25 lat małżeństwa dziś to jak zakończenie wyroku za nieplanowana ciążę. Czy po wyjściu "na wolność" dam radę z samym sobą? Nie wiem. Wątpię. Jednak czy strach, wygoda, wyrzuty sumienia to wystarczające powody aby pozostać ? Jestem w kropce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 09 kwietnia 2016 - 17:32
    I podjąłeś jakieś decyzje? Ja myślę,ze należy iść za głosem serca i spełniać marzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rocky ~Rocky
    ~Rocky
    Napisane 10 kwietnia 2016 - 18:34
    Decyzję podjąłem. Oznajmiłem żonie chwile przed 25-tą rocznicą ślubu. Nie wiem czy była zaskoczona. Tak naprawdę kilka razy w ciągu tych lat dawałem do zrozumienia jakie są powody wspólnego życia. Dzieciaki mają teraz bardzo ważny moment życiowy. Więc postanowiliśmy, że powiem dopiero jak wyjdą na prostą. Czyli w połowie tego roku. Im bliżej tego momentu tym mocniej czuję że trudno będzie mi pozostawić świat (standard życia), do którego przywykłem. Jednak skoro ćwierć wieku o tym myślałem - nie mogę teraz się wycofać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 10 kwietnia 2016 - 19:26
    Mądra decyzja.

    Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ares ~Ares
    ~Ares
    Napisane 22 czerwca 2020 - 14:35
    Gratuluję odwagi. Myślę że wielu z nas jej brakuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy