Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Podstawowa przyczyna

Rozpoczęte przez ~Wolniak, 08 maj 2014
  • avatar ~Wolniak ~Wolniak
    ~Wolniak
    Napisane 08 maja 2014 - 14:55
    Podstawową przyczyną rozwodów są... śluby. Po co to formalizować? Po co psuć, coś, co funkcjonuje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DTL ~DTL
    ~DTL
    Napisane 19 maja 2014 - 20:34
    Jak kto woli ale moim zdaniem jestem w trakcie rozwodu, jest tak zwane zmęczenie materiału wszystko się kiedyś kończy. Osobiście nigdy bym nie pomyślał że znajdę się w takiej sytuacji ale życie pisze swoje scenariusze. Gdybym dziesięć lat temu wiedział to nigdy bym się nie zdecydował. I tak na pocieszenie z tego wszystkiego mam mamy wspaniałą córkę którą staramy się razem wychować na dobrego człowieka. W tej materii nie ma reguły nie było awantur picia bicia itp a i tak się rozjechało żyło się na średnim poziomie.Więc tu naprawdę nie ma mądrych na uczucia nie ma lekarstw gdy go braknie nic nie pomoże

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hierek ~Hierek
    ~Hierek
    Napisane 02 września 2016 - 11:54
    Rozumiem ironię, ale nie lubię tego poglądu. Nie śluby są podstawowa przyczyna rozwodów a zdrady. Rozstanie w niesformalizowanym związku to też rozwód tylko nazywany inaczej. Zdrady, panowie, zdrady. Byłem z kobietą 6 lat, w planach był ślub, ale kiedyś. Coś mi nie pasowało jak zaczęła być oziębła, później wracac, myslełm ze foszek, ale trwał za długo... zleciłem sprawe detektywom od testowania wierności, wszystko legalnie żeby nie było, z agencji Sprawdź Wierność, i co... zdradziła mnie jędza. Nigdy już nie zaufam kobiecie, zawsze bedzie jakiś dystans.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy