Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

poczciwe alkohole

Rozpoczęte przez ~ryjek, 04 wrz 2014
  • avatar ~janker ~janker
    ~janker
    Napisane 11 czerwca 2015 - 17:53
    mi tam smakuje czerowny grants. dla mnie taki w sam raz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gregormax ~Gregormax
    ~Gregormax
    Napisane 31 marca 2017 - 07:31
    Na prezent to faktycznie lepiej jakieś whiskey czy brandy, ja na przykład lubię Baczewskiego i wydaje mi się że to dobra whisky na prezent, widziałem na w sklepie https://winezja.pl/ mają teraz w dobrej cenie, może nawet zamówię parę żeby w barku czekały na okazję już

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 27 maja 2017 - 12:32
    My z żoną byliśmy jakiś czas temu w Krakowie i znalazła fajne miejsce nazywa się Stara Zajezdnia. Mają własne piwa, moim zdaniem świetne. Jeśli będziecie w Krakowie to wstąpcie, warto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stachu ~Stachu
    ~Stachu
    Napisane 29 maja 2017 - 11:26
    ja też ostatnio jak byłem na spotkaniu piłem wino, ale we włoskiej restauracji Trattoria il Successo w stolicy i było świetne. Nie mam pojęcia jakie było, ale że byłem tam z Włochem to zdałem się na niego :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy