Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Po rozstaniu

Rozpoczęte przez ~Jenka, 02 gru 2015
  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 29 grudnia 2015 - 09:13
    Rozstaliśmy się z mężem po 60 latach małżeństwa. Byliśmy szczęśliwym małżeństwem. Mąż kilkanaście lat miał ' na boku' drugi dom i kobietę.
    Gdy dowiedziałam się o tym, walczyłam o niego ponad rok. Niestety on nie potrafił podjąć decyzji, czy ja czy ona. Zrobiłam to ja, wyrzuciłam go z domu.
    Cierpłam bardzo. W lutym 2015 otrzymaliśmy rozwód. Ja cierpię nadal, nie można uogólniać. Kobiety cierpią również. Mąż jest z tamtą kobietą, nie mieszkają razem, ale spotykają się.
    Nie potrafiłam żyć w naszym wspólnym domu, sprzedałam go. Teraz mam nowe mieszkanie, nowe osiedle, nowi ludzie. Wszystko takie obce.
    Nie narzekam, przeżyłam wiele lat w szczęśliwym związku. To dar od losu.
    teraz układam swój świat od nowa, ale nie ma w nim miejsca dla mężczyzny. najlepszą część siebie oddałam bezpowrotnie mężowi.
    Jestem kobietą 50+, mam dobrą pracę i wszystko co do życia potrzebna. Brak mi tylko czułości,bliskości i miłości. Niby tak niewiele. Ale tego nic nie zastąpi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 29 grudnia 2015 - 09:14
    ~Kobieta napisał:
    Rozstaliśmy się z mężem po 60 latach małżeństwa. Byliśmy szczęśliwym małżeństwem. Mąż kilkanaście lat miał ' na boku' drugi dom i kobietę.
    Gdy dowiedziałam się o tym, walczyłam o niego ponad rok. Niestety on nie potrafił podjąć decyzji, czy ja czy ona. Zrobiłam to ja, wyrzuciłam go z domu.
    Cierpłam bardzo. W lutym 2015 otrzymaliśmy rozwód. Ja cierpię nadal, nie można uogólniać. Kobiety cierpią również. Mąż jest z tamtą kobietą, nie mieszkają razem, ale spotykają się.
    Nie potrafiłam żyć w naszym wspólnym domu, sprzedałam go. Teraz mam nowe mieszkanie, nowe osiedle, nowi ludzie. Wszystko takie obce.
    Nie narzekam, przeżyłam wiele lat w szczęśliwym związku. To dar od losu.
    teraz układam swój świat od nowa, ale nie ma w nim miejsca dla mężczyzny. najlepszą część siebie oddałam bezpowrotnie mężowi.
    Jestem kobietą 50+, mam dobrą pracę i wszystko co do życia potrzebna. Brak mi tylko czułości,bliskości i miłości. Niby tak niewiele. Ale tego nic nie zastąpi.

    BŁĄD - po 30 latach małżeństwa ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 29 grudnia 2015 - 13:49
    ~lizmen@poczta.onet.pl napisał:
    Jest taki fajny cytat, który mówi wszystko:
    "Nigdy nie uganiaj się za miłością, przyjaźnią i zainteresowaniem. Jeśli druga osoba nie chce ci tego dać tak po prostu, nie jest to nic warte."

    i to nie prawda, że każdy następny związek będzie wyglądał tak samo !!!!!
    Nie wierz w to!!!
    Na świecie jest wiele bardzo wartościowych kobiet, które szukają takich facetów ja Ty !!! :-)
    Powiem Ci tak.... moja do poki czuła się zależna ode mnie, było wszystko w porządku i normalnie. Oczywiście w żaden sposób nie dawałem jej tego odczuć.
    Jak chwyciła wiatr w żagle, rozpoczęła karierę, zaczęła zarabia fajną kasę, prawie tyle co ja, a czasem nawet więcej - szajba jej kompletnie odbiła. Nie poznawałem jej. Skończyła się miłość, szacunek, itd. itp...
    Więc się nie poddawaj, jeżeli masz siłę to zakończ tą chorą sytuację, bo im dłużej będziesz w niej tkwił wierząc, że coś się zmieni, tym szybciej życie ci ucieknie...
    szkoda czasu.... znajdź sobie kogoś z kim będzie ci się fajnie rozmawiać, poznawaj go i daj się poznać...
    Ktoś kiedyś powiedział, że na zawód miłosny najlepszym lekarstwem jest inna, nowa miłość...
    3mka.
    Lizmen


    Tak, nie warto biegać za miłością. Czasem trzeba postawić kropkę i iść dalej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niedostepna ~niedostepna
    ~niedostepna
    Napisane 30 grudnia 2015 - 11:17
    ~lizmen@poczta.onet.pl napisał:

    i to nie prawda, że każdy następny związek będzie wyglądał tak samo !!!!!
    Nie wierz w to!!!
    Na świecie jest wiele bardzo wartościowych kobiet, które szukają takich facetów ja Ty !!! :-)
    .......
    Ktoś kiedyś powiedział, że na zawód miłosny najlepszym lekarstwem jest inna, nowa miłość...
    3mka.
    Lizmen


    Nareszcie...... bo już myślałam,że to myślenie o tym,ze kolejny związek, będzie taki sam macie w genach :-). To jaki będzie kolejny zależy już tylko od nas i partnera, a z racji posiadanego doświadczenia może być tylko lepszy.
    A co do lekarstwa, nie zawsze działa, bo istnieją niestety choroby nieuleczalne :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 31 grudnia 2015 - 01:11
    to faktycznie jest znamienne... i smutne
    nawet jeden z piszących porównał nas do klonów
    wtedy faktycznie wszystko jedno kto, byle jeszcze gdzieś seks był
    wzajemna relacja jakby bez znaczenia
    brrr
    ale to piszą rozgoryczeni faceci, którzy boją się poukładać swoje życie, może dlatego tak to widzą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~refleksja nad życiem ~refleksja nad życiem
    ~refleksja nad życiem
    Napisane 29 stycznia 2016 - 20:10
    Coś mi podpowiada, że Arthur ma rację... to coś, to doświadczenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 30 stycznia 2016 - 15:22
    coś mi podpowiada, że z takim podejściem nie będziesz miał lepszych doświadczeń

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~refleksja nad ... ~refleksja nad ...
    ~refleksja nad ...
    Napisane 30 stycznia 2016 - 18:35
    ~Olena napisał:
    coś mi podpowiada, że z takim podejściem nie będziesz miał lepszych doświadczeń

    Nawet Cię nie znam, a już plujesz jadem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy