Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Po rozstaniu

Rozpoczęte przez ~Jenka, 02 gru 2015
  • avatar ~Jenka ~Jenka
    ~Jenka
    Napisane 16 grudnia 2015 - 21:58
    No tak, czyli wracamy do punktu wyjścia, czyli stwierdzenia, że mężczyźni tęsknią i cierpią. Niestety samo to stwierdzenie żadnego problemu nie rozwiązuje i w niczym nie pomaga. Wręcz przeciwnie, jako forma zastraszenia paraliżuje i nie pozwala na zrobienie kroku we właściwym kierunku.
    Ellla, smutna ta twoja historia i mam nadzieję, że nie powtórzy się w przypadku Krisa. Cóż mogę doradzić? A może to, że skoro Kris już teraz tęskni, to niech w tym spróbuje znaleźć odpowiedź. Bo przypuszczam, że jego żona tęskni tak samo. Za nim. Za tym mężczyzną, chłopakiem, w którym kiedyś się zakochała. Ciekawe, co się z nim stało?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kriss ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 17 grudnia 2015 - 09:48
    Nie o to chodzi że ze mną coś się stało. Uważam nawet że jeśli jest zmiana to na plus, dbam o siebie, jestem dojrzalszy, rozsądniejszy. Problem w tym że letni związek ktòry do tej pory jakoś tolerowałem, przestał mi wystarczać. Właśnie przez zmiany które we mnie zaszły, chciałbym z żoną uczyć się i tworzyć nową-lepsza jakość naszego wspólnego życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 17 grudnia 2015 - 11:48
    Mężczyźni nie cierpią i nie tęsknią za kobietą, żoną tylko za tym co stracili. Tu chodzi o całość rodzinę, dom, przyzwyczajenia.
    @Kriss ty chcesz, ale twoja żona już nie, najwyższa pora pomyśleć o zmianach lub nie robić nic i płakać na forum...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kriss ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 17 grudnia 2015 - 11:58
    No cóż, widać nie każdy facet to jurny ogier którego mottem życiowym jest ' tego kwiatu to pół swiatu' czy ona tym podobna bzdura ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 17 grudnia 2015 - 12:53
    To była tylko propozycja, zrobisz jak zechcesz, wybierz, zdecyduj, to twoje życie i powinieneś wiedzieć co jest ważne.Bądź mężczyzną, a nie płaczkiem, który sobie popłacze, ale i tak zostanie przy starym, bo boi się zmian.
    Wesołych Świąt......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 17 grudnia 2015 - 19:52
    Kriss, wszyscy mężczyźni, tkwiący w długoletnich małżeństwach/związkach przeżywają takie dylematy. Nie jesteś w tym odosobniony a tak właśnie Ci się wydaje - wszyscy mają fajnie a ja nie. Dlatego tu płaczesz.

    Moja rada: znajdź sobie dziewuchę/kobietę na boku. Kontroluj wszystko i absolutna dyskrecja. Nie zwierzaj się z tego nikomu. Korzystaj z tego pókiś jeszcze młody. Dlaczego? Będziesz wierny, i tak Ci się rozwali. Kwestia czasu. Będziesz "zdradzał", to samo. Separację wewnętrzną i tak już masz.

    But one more thing: nie zakochuj się! Absolutnie! Pamiętaj, że nowy związek po czasie tak samo się zwinie. Nowa kobieta? One wszystkie, ale to zupełnie wszystkie są takie same. Wyjątki? Nie ma! Dlatego tak bardzo, za wszelką cenę chcą, pragną być wyjątkowe, by się odróżniać od innych. Lecz to wszystko to samo, klony. Przekonasz się dopiero gdy Ci chemia w mózgu, czyli haj hormonalny, opadnie.


    A teraz sam zobaczysz, jaka będzie tu na me słowa ich reakcja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kriss ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 17 grudnia 2015 - 20:40
    Dzięki Arthur ale nie skorzystam ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jenka ~Jenka
    ~Jenka
    Napisane 18 grudnia 2015 - 07:12
    A Arthur znów to samo... Mój drogi, to TEŻ zaczyna się robić NUDNE :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ktoś ~ktoś
    ~ktoś
    Napisane 18 grudnia 2015 - 18:13
    Mylisz się Arthur ,Są wyjątkowe kobiety ale one trafiają na tych złych mężczyzn .Sama nie wiem dlaczego .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ktoś ~ktoś
    ~ktoś
    Napisane 18 grudnia 2015 - 20:10
    Czasami trzeba się rozstać aby nie krzywdzić innych osób .To jest najtrudniejsze rozstanie gdy wiesz że to Mężczyzna Twojego życia ale okoliczności zmuszają do podjęcia takiej decyzji .Zostają piękne wspomnienia i ból tęsknoty .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ktoś ~ktoś
    ~ktoś
    Napisane 18 grudnia 2015 - 20:10
    Czasami trzeba się rozstać aby nie krzywdzić innych osób .To jest najtrudniejsze rozstanie gdy wiesz że to Mężczyzna Twojego życia ale okoliczności zmuszają do podjęcia takiej decyzji .Zostają piękne wspomnienia i ból tęsknoty .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jenka ~Jenka
    ~Jenka
    Napisane 18 grudnia 2015 - 20:55
    Rzeczywiście, piękne wspomnienia zostają na zawsze. Te złe, niestety, również. Na szczęście ból i tęsknota z czasem maleją, aż całkiem bledną. Pewnego dnia budzisz się i stwierdzasz, że świat jest piękny, życie jest piękne i wszystko jeszcze przed tobą. Mnie zajęło to prawie pięć lat. Ale kiedy nadszedł ten moment okazało się, że tęskniłam za kimś, kogo tak naprawdę nie było: kochałam ideał, który naprawdę bardzo odbiegał od rzeczywistości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ktoś ~ktoś
    ~ktoś
    Napisane 18 grudnia 2015 - 21:10
    Tak, wiem że ból kiedyś wreszcie minie. Czasami wracają złe wspomnienia i złość oraz żal . Pragnę jednak zachować tylko dobre wspomnienia . Tak mi łatwiej .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 18 grudnia 2015 - 21:39
    Myślicie, że mężczyźni tak nie czują? Jest jeszcze głębiej i mocniej ale nie można tego pokazać by nie narazić się na pogardę. Wy kochacie siłę (nie o osiedlowych karkach mowa). A ona przychodzi po tych wszystkich smutkach, żalach, nostalgii i wspomnieniach, które przeistaczają się najpierw w - tak, we wściekłość.

    Dopiero jak ta minie i wszystko wyblaknie (pięć lat?), przychodzi ona. Siła.

    A tej już żadna kobieta nie skruszy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ktoś ~ktoś
    ~ktoś
    Napisane 18 grudnia 2015 - 22:14
    Arthur nie osądzaj wszystkich kobiet jedną miarką .Są też wrażliwe ,czułe kochające i jeżeli cos czują to nie złość tylko żal że nie wyszło . Życzę Tobie abyś znalazł kobietę co skruszy Twoje serce .Wydaje mi się że ktoś bardzo Ciebie skrzywdził i dlatego jest w Tobie tyle żalu do kobiet .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ktoś ~ktoś
    ~ktoś
    Napisane 18 grudnia 2015 - 22:28
    Arthur,uwierz jeżeli mężczyzna był dla kobiety ważny, to nie okaże ona pogardy . NIE mam tu na myśli skrajnych przypadków /alkohol , przemoc/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ktoś ~ktoś
    ~ktoś
    Napisane 18 grudnia 2015 - 22:55
    Przepraszam Arthur że tak zwracam się moimi wypowiedziami do Ciebie ale Twoje poglądy , spostrzeżenia dotyczące związków bardzo przypominają mi o mężczyźnie który zmienił cały mój świat . Na pozór siła ale ja wiedziałam ,czułam że to wrażliwy , cudowny człowiek .To była jego gra , Nie wiem dlaczego ? Czytam Twoje wypowiedzi i być może to jest odpowiedz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 19 grudnia 2015 - 17:45
    Arthur
    Skrzywdziłeś dwie kobiety.
    Jednej odebrałeś szacunek, drugiej miłość.
    I czujesz się poszkodowany.
    Naprawdę trudno to zrozumieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jenka ~Jenka
    ~Jenka
    Napisane 28 grudnia 2015 - 10:03
    Czy nie macie wrażenia, że te wszystkie Święta, rocznice, których przecież już się nie obchodzi, dni imienin czy urodzin to właśnie te chwile, w których wspomnienia bolą najbardziej? Że to wolne miejsce przy stole, tradycyjnie przygotowany jeden zestaw więcej, to dla NIEJ/ NIEGO? Co z tego, że minęło już tak dużo czasu od rozstania, skoro to tamta Wigilia była tak wyjątkowa?
    I, czy jest szansa, by kiedyś, gdzieś, z kimś, jakaś inna Wigila, znów taką się stała?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lizmen@poczta.onet.pl ~lizmen@poczta.onet.pl
    ~lizmen@poczta.onet.pl
    Napisane 28 grudnia 2015 - 13:49
    Jest taki fajny cytat, który mówi wszystko:
    "Nigdy nie uganiaj się za miłością, przyjaźnią i zainteresowaniem. Jeśli druga osoba nie chce ci tego dać tak po prostu, nie jest to nic warte."

    i to nie prawda, że każdy następny związek będzie wyglądał tak samo !!!!!
    Nie wierz w to!!!
    Na świecie jest wiele bardzo wartościowych kobiet, które szukają takich facetów ja Ty !!! :-)
    Powiem Ci tak.... moja do poki czuła się zależna ode mnie, było wszystko w porządku i normalnie. Oczywiście w żaden sposób nie dawałem jej tego odczuć.
    Jak chwyciła wiatr w żagle, rozpoczęła karierę, zaczęła zarabia fajną kasę, prawie tyle co ja, a czasem nawet więcej - szajba jej kompletnie odbiła. Nie poznawałem jej. Skończyła się miłość, szacunek, itd. itp...
    Więc się nie poddawaj, jeżeli masz siłę to zakończ tą chorą sytuację, bo im dłużej będziesz w niej tkwił wierząc, że coś się zmieni, tym szybciej życie ci ucieknie...
    szkoda czasu.... znajdź sobie kogoś z kim będzie ci się fajnie rozmawiać, poznawaj go i daj się poznać...
    Ktoś kiedyś powiedział, że na zawód miłosny najlepszym lekarstwem jest inna, nowa miłość...
    3mka.
    Lizmen

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy