Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

panele fotowoltaiczna

Rozpoczęte przez ~Sam, 20 lip 2017
  • avatar ~Sam ~Sam
    ~Sam
    Napisane 20 lipca 2017 - 12:00
    jak w temacie, interesują mnie panele fotowoltaiczne. Proszę o info osoby które mają inastalacje. Czy da się to zrobić samemu? czy faktycznie spadają rachunki? jak szybko sie zwraca wydana kasa? z góry dzięki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Błażejek ~Błażejek
    ~Błażejek
    Napisane 25 lipca 2017 - 10:07
    sąsiad założył panele słoneczne i sobie chwali. Mówi że praktycznie mu tylko te opłaty stałe zostały. Ale on ma też na jakimś fajniejszym sprzęcie, że każdy panel działa osobno czy jakoś tak. Ja nie pamiętam, ale wiem że oni mu robili pvprojekt z okolic krakowa to można zapytać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dsd ~dsd
    ~dsd
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 10:13
    www.google.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xyz ~xyz
    ~xyz
    Napisane 02 stycznia 2018 - 20:10
    sam bym się na pewno za to nie brał... dogadaj się z firmą najlepiej, poszukaj jakiejś nie najdroższej i na pewno Cię to lepiej wyjdzie niż samemu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Komar ~Komar
    ~Komar
    Napisane 19 czerwca 2018 - 08:22
    Też mnie temat interesuje - macie jakąś sprawdzoną firmę? Bo w necie jest tego masa i teraz pytanie, do kogo się zgłosić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Błażejek ~Błażejek
    ~Błażejek
    Napisane 25 czerwca 2018 - 15:57
    ~Komar napisał:
    Też mnie temat interesuje - macie jakąś sprawdzoną firmę? Bo w necie jest tego masa i teraz pytanie, do kogo się zgłosić

    ja niezmiennie stoję za tą samą firmą ;) (kilka postów wyżej). Jak byś po nazwie nie znalazł to tu masz stronę www.pvprojekt.com/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol4 ~Karol4
    ~Karol4
    Napisane 13 grudnia 2018 - 23:43
    U nas mamy panele od oze biomar https://www.oze-biomar.pl/ i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalna firma i solidne panele

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jolo ~jolo
    ~jolo
    Napisane 14 stycznia 2019 - 14:57
    @Karol4 ale to oni Wam montowali? Czy kupiliście tylko panele i sami zakładaliscie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~memfes ~memfes
    ~memfes
    Napisane 01 grudnia 2020 - 10:40
    Najlepsze możliwe rozwiązanie - https://ekofachowcy.pl/
    I tak jest zdecydowanie najwygodniej. Dlaczego? Otóż dlatego, że macie tam porównywarkę i od razu widać, jakie są różnice. Ale wcale nie chodzi o to, żeby kupić w jak najniższej cenie. To ma być porządny zestaw z długą gwarancją. Koszt zakupu nie powinien mieć pierwszoplanowego znaczenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy