Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

OSZUSTWA

Rozpoczęte przez ~oszukana, 15 kwi 2017
  • avatar ~oszukana ~oszukana
    ~oszukana
    Napisane 15 kwietnia 2017 - 15:54
    Cześć. Jestem z moim facetem 6 lat. Między nami bywało różnie, wiadomo kłótnie itd. Ale jest problem- dowiedziałam się ostatnio, że od samego początku związku mnie oszukuje (spotykanie z koleżankami za moimi plecami, pisanie z dziewczynami z fotki i wymienianie się zdjeciami, gorące wiadomości z 'przyjaciółką'). Jednak ostatnio stało się najgorsze- chciał się spotkać z jakaś dziewczyną na seks i powiedział jej, że jak raz mnie zdradzi to nic się nie stanie. On nie wie, że ja wiem o wszystkim. Co robić?? Dodam, że zachowuje się wobec mnie cudownie, mówi że jestem kobietą z którą chce spędzić resztę życia, niedługo mamy razem zamieszkać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Po40 ~Po40
    ~Po40
    Napisane 18 kwietnia 2017 - 17:34
    No jak to, co robić?
    Chcesz być oszukiwaną - zamieszkujesz razem i pozwalasz się oszukiwać.
    Nie chcesz być oszukiwaną - mówisz, że o wszystkim wiesz i albo zostawiasz dziada, albo dajesz mu szansę.
    Jeśli Ty o wszystkim wiesz, ale nie mówisz nic - to grasz w jego grę, na jego zasadach i prędzej czy później i ty zaczniesz oszukiwać (jego, bo siebie to już troszkę jakby zaczęłaś) i właściwie to nie związek, tylko takie coś związkopodobne. No chyba, że to Was oboje kręci...
    Co do zostawienia lub dania szansy - Twoja decyzja. On już swoją podjął i albo to zrewiduje, albo na drzewo. Ty tylko musisz wyraźnie powiedzieć, czego chcesz. Wyłącz serce, wypędź motyle i patrz uważnie, jak reaguje. Staraj się to zobaczyć, a nie jedynie sobie interpretować i dopowiadać. Nie jesteś pewna co widzisz? Pytaj go, drąż mu brzuch do bólu, tak długo, aż będziesz pewna kogo i co masz przed sobą. I zaakceptuj, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że go zostawisz ( z dużym naciskiem na "ty go zostawisz" a nie "on od ciebie odejdzie" - nie daj się zmanipulować ani jemu, ani swojemu umysłowi).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~znamto ~znamto
    ~znamto
    Napisane 23 maja 2017 - 18:49
    Oszukana, posłuchaj. Ja takie coś przerabiałam:-) Mówił, że mnie kocha, żę chce wziąć ślub itp. itd., to jednak nie przeszkadzało mu spotykać się jeszcze z dwoma innymi kobietami. Jeśli oglądałaś Och Karol, to wierz mi - ta historia nie wziela się z księżyca. Tak faceci ISTNIEJĄ!!
    Kiedy powiedziałam mu, że o wszystkim wiem, to się zarzekał, żę to nie jest prawda, a tamte sobie to wymyśliły. Pół roku zajęło mi uwolnienie się od jego smsów i maili, którymi mnie dość mocno nękał po rozstaniu. Natomiast jeśli chodzi o zaufanie komuś kolejnemu, to - po takim związku - jest to cholernie trudne. Ja, mimo, żę to już kilka lat minęło, nadal mam problem, żeby komuś uwierzyć na 100%.
    MOJA RADA POGOŃ DZIADA.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy