Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Opony zimowe

Rozpoczęte przez ~Sebba, 18 lis 2014
  • avatar ~Sebba ~Sebba
    ~Sebba
    Napisane 18 listopada 2014 - 11:00
    Zmieniliście już na zimowe czy latacie na wielosezonowych?
    Miałem zamiar zostawić sobie zimówiki z poprzedniego sezonu ale niestety jednak się nie nadają i muszę kupić coś nowego. Co możecie polecić??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gonzo ~Gonzo
    ~Gonzo
    Napisane 20 listopada 2014 - 17:04
    Ja wczoraj ale opony miałem kupione już w połowie listopada. Pewnie teraz ciężko będzie kupić coś dobrego i używanego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebba ~Sebba
    ~Sebba
    Napisane 21 listopada 2014 - 10:10
    Też tak myślę, że teraz bardziej nówki wchodzą w grę. Ktoś mi ostatnio zaproponował na zimę bieżnikowane.. Nie odważył bym się na takich wyjechać.
    Możecie coś napisać o bridgestonach zimowych? Znalazłem blizzaki lm30 w bardzo dobrej cenie, ale nigdy nie miałem ich opon.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mavi ~mavi
    ~mavi
    Napisane 27 grudnia 2014 - 18:24
    Viking
    SnowTech 2
    225/45 R17 91 H

    ja latam na takich od tego sezonu z braku kasy strasznie się bałem efektu po założeniu i o dziwo nie jest źle jestem zadowolony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kacper ~kacper
    ~kacper
    Napisane 26 stycznia 2015 - 09:36
    Ja zmieniam zawsze w listopadzie, nie jeździł bym na letnich - mieszkam w górach :/ u nas to nawet łańcuchy czasem potrzebne - swoja drogą z łańcuchami zawsze jakiś kłopot ale widziałem nowość chyba bo wcześniej tego w ich sklepie nie widziałem Hussar-Chain - pasy antypoślizgowe
    znajdzie sie ktoś kto to już ma? albo coś podobnego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123de34 ~123de34
    ~123de34
    Napisane 07 lipca 2015 - 15:14
    gdzie kupię dobre zimówki do forda? używki mnie interesuja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Donald ~Donald
    ~Donald
    Napisane 04 października 2015 - 22:37
    Miejsc do zakupu opon jest naprawde sporo na internecie. Jednak przed zakupem sadze, ze warto byloby poczytac co kupic. Od siebie moge podeslac ten poradnik w ktorym jest przetestowana wiekszosc opon dostepnych na rynku: https://www.motointegrator.pl/poradnik/opony-i-felgi/test-opon-zimowych-w-rozmiarze-19565-r15/ Mam nadzieje, ze jeszcze nic nie nabyles kolego i ranking w jakims stopniu Ci pomoze przy wyborze. Pozdrawiam, szerokosci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojtasss ~wojtasss
    ~wojtasss
    Napisane 13 października 2016 - 09:10
    W tamtym roku trafiłem na opony zimowe Paxaro. Przekonał mnie przede wszystkim krótki czas hamowania opon na mocno oblodzonych drogach. Teraz spodziewam się deszczowej zimy, a u mnie w okolicy drogi to praktycznie sam lód. Wyraźnie również czuć efekt wycierających krawędzi, opona dobrze radzi sobie z błotem, ogólnie mokrą ziemią. Wgryzanie w śnieg opony jest optymalne. Jak na budżetową konstrukcję ogumienia to absolutnie nie zamierzam w kolejnym sezonie niczego zmieniać. Ich etykiety opon zimowych możesz przestudiować na oponypaxaro.pl.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Malinowypomidor ~Malinowypomidor
    ~Malinowypomidor
    Napisane 10 maja 2017 - 19:22
    Jak chcecie dobre opony w dobrej cenie to polecam logistykaopon.pl Ja tam kupuję zawsze i jestem mega zadowolony bo jest szybka dostawa pod drzwi, ceny hurtowe i naprawdę dobra jakość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paczucha ~paczucha
    ~paczucha
    Napisane 01 czerwca 2017 - 19:51
    Skoro już temat o oponach. Ostatnio znajomy polecił mi świetny kosmetyk, który sprawia, że oponki fajnie się błyszczą. Nie wiem czy stosujecie u siebie- mowa o k2 Sigma. Powiem wam, że sam wątpiłem w jakieś dobre efekty ale jest warto :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy