Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Motocykle

Opony

Rozpoczęte przez ~Binarnyklan, 24 kwi 2017
  • avatar ~Binarnyklan ~Binarnyklan
    ~Binarnyklan
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 11:26
    Pytanie może wydać się banalne ale jestem pod ścianą a nie chcę przepłacać. Gdzie zamawiacie tanio opony do motocykli? Wczoraj dopiero zwróciłem uwagę, że jeżdżę na łysych, aż ciarki po plecach przeszły :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mariuszu ~mariuszu
    ~mariuszu
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 13:12
    To lepiej kup czym prędzej bo to niebezpieczne mimo wszystko ;/ ja zamawiam co roku na logistykaopon.pl/ bo jest dobry wybór, dobra jakość a ceny hurtowe. Szybka dostawa także coś dla ciebie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~InuSitata ~InuSitata
    ~InuSitata
    Napisane 27 kwietnia 2017 - 18:07
    Mi się wydaje, że na oponach nie ma co oszczędzać. Lepiej zainwestować w coś porządnego i mieć spokój. Np. tu są świetne opony Pirelli https://www.pirelli.com/tyres/pl-pl/car/find-your-tyres/products-sheet/pzero-nero-gt

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy