Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

operacja powiekszenia piersi dla kobiety

Rozpoczęte przez ~ambrozy, 17 maj 2015
  • avatar ~ambrozy ~ambrozy
    ~ambrozy
    Napisane 17 maja 2015 - 23:49
    marzę by moja partnerka zmieniła rozmiar piersi na większy (ma bardzo małe) ona też tego chce ale ja nie krytykuje jej... problem w tym, ze ja mam oszczędności i chcę jej pomóc, zafundować operację plastyczną, jak jej to powiedzieć żeby było dleikatnie? pewnie się obrazi mimo że sama chce mieć większy biust, czy ktoś był w podobnej sytuacji?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~uczynny ~uczynny
    ~uczynny
    Napisane 18 maja 2015 - 20:40
    Zaproponuj operację nosa, a potem zmień zdanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~emaw ~emaw
    ~emaw
    Napisane 18 maja 2015 - 21:51
    Subtelnie skieruj temat rozmowy na jej marzenie o operacji a potem stwierdź, że zawsze byłeś oczarowany jej rozmiarem i kształtem. Jednak to ona sama musi być zadowolona ze swojego wyglądu a Ty pragniesz jej szczęścia, masz kapkę oszczędności i jeśli tego pragnie to możesz pomóc spełnić jej marzenie bo jej uśmiech jest najpiękniejszy i najważniejszy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~toper3 ~toper3
    ~toper3
    Napisane 27 maja 2015 - 09:02
    ~ambrozy napisał:
    marzę by moja partnerka zmieniła rozmiar piersi na większy (ma bardzo małe) ona też tego chce ale ja nie krytykuje jej... problem w tym, ze ja mam oszczędności i chcę jej pomóc, zafundować operację plastyczną, jak jej to powiedzieć żeby było dleikatnie? pewnie się obrazi mimo że sama chce mieć większy biust, czy ktoś był w podobnej sytuacji?


    Oj nie wiem czy jej nie urazisz. Musisz to powiedzieć bardzo delikatnie poniewaz jeśli mam mały biust to byc może ma w tym kompleks. Dobrze, że wiesz iż chce zmienić piersi na większe. Operacji na razie bym nie polecał bo jednak wiąże się z konsekwencjami. Może warto jest podsunąć jej coś innego ? Moja brała przez jakiś czas tabletki na powiększenie biustu Perfect Bust. Nie daje to takiego efektu jak operacja ale cycki powiększyły się o jakiś 1 rozmiar, wygladają lepiej. No i jest to jednak tańsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mareczek ~Mareczek
    ~Mareczek
    Napisane 27 grudnia 2015 - 11:11
    Moja żona jest po powiększaniu piersi i muszę wam powiedziec efekt wooow :)
    Długo się nie mogła zdecydować, ale wybraliśmy klinikę w Warszawie, dr.Grzesiak i teraz jest bardzo zadowolona (zreszta ja tez), a wszystko się jej tam szybko pogoiło. www.drgrzesiak.pl klinika ma stronę i duzo informacji tam jest

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lizmen@poczta.onet.pl ~lizmen@poczta.onet.pl
    ~lizmen@poczta.onet.pl
    Napisane 28 grudnia 2015 - 14:00
    A mi się wydaje, że chciałaby usłyszeć jednak, że takie jak są - są cudowne, bo nie są za duże ani nie są za małe, że są idealne i o takich zawsze marzyłeś, żeby je pieścić i całować ;-)
    wydaje mi się, że właśnie to chce usłyszeć...
    ale to moje zdanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kondziu ~kondziu
    ~kondziu
    Napisane 30 sierpnia 2016 - 16:38
    Wiesz no... może oczekuje jednak wsparcia. Moja żona dlugo się zastanawiała nad operacja, decyzje podjeła dopiero po 4 czy 5 latach tak na serio i dopiero wtedy szukaliśmy lekarza i w ogole. Zabieg miała w Białymstoku u doktor Doroty Żukowskiej, Zanim się wszystko wygoiło w 100% itd troche trwało ale efekt moim zdaniem wart.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 31 sierpnia 2016 - 14:56
    Ciekawe czy panowie powiększyliby sobie cokolwiek, żeby bardziej podobać się żonie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy