Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Ojciec stara sie o dziecko

Rozpoczęte przez ~Paulaa, 27 paź 2015
  • avatar ~Paulaa ~Paulaa
    ~Paulaa
    Napisane 27 października 2015 - 18:32
    Witam. Mój mąż ma córkę z pierwszego małżeństwa , dziewczynka gdy do nas przychodzi czuje się dobrze jest zadowolona itd. Gdy ma iść do matki bardzo cierpi to znaczy płacze i błaga mojego męża by coś zrobił aby nie szła do matki.
    Gdy mała do nas przychodzi opowiada ze mama nadużywa alkoholu, czasami się zdarzy ze ja uderzy znęca się nad nią psychiczne , robi z niej opiekunkę ponieważ ma drugie dziecko z innym partnerem który siedzi w więzieniu a spodziewają się razem drugiego ( patologia ) co zrobić aby zabrać matce dziecko by się nie męczyło i żyło spokojnie .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anna Marianna ~Anna Marianna
    ~Anna Marianna
    Napisane 29 listopada 2015 - 19:43
    Porozmawiaj ze swoim mężem / partnerem, aby zainteresował odpowiednie słuzby sprawą swojej córki. I niech on podejmie działania. Może też anonimowy donos do opieki społecznej lub policji ? Aby skontrolowała bez zapowiedzi. Opieka społeczna reaguje na takie sygnały i sprawdza, kiedyś sie o tym przekonałam. Na pewno nalezy to zweryfikować i nie zostawiać tej sprawy bez rozwiązania. W ostateczności złożyć wniosek o przyznanie opieki nad córką, ale mąż (partner) powinien być do tego sam przekonany i odpowiednio zamotywowany. Powodzenia !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy