Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

ogrzewanie pelletem

Rozpoczęte przez ~antt, 06 lut 2017
  • ~antt
    ~antt
    Napisane 06 lutego 2017 - 22:57
    Witam, stoję przed dylematem wyboru kotła, na wiosnę chc zmienić instalację, do tej pory paliłem węglem, ale ten pył i konieczność ciągłego czyszczenia pieca trochę mnie męczyła, często żóna zostawała sama z dzieciakami jak miałem jakiś dłuższy wyjazd i wiem że dla niej tym bardziej to było kłopotliwe, teraz myślimy o kotle na pellet, tylko jaki kocioł i jaki pellet? Czy pellet który zostaje po sezonie jakoś traci właściwości?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Hubert
    ~Hubert
    Napisane 19 sierpnia 2017 - 16:27
    Pellet to dobry wybór jeśli chodzi o wydajność i ogólnie rozumianą czystość gdyż nie brudzi i nie pyli. Ja używam pieca z podajnikiem który zasypuję pelletem LAVA.

• ~Arek
    ~Arek
    Napisane 08 września 2017 - 11:29
    Czy Lava to nazwa producenta pelletu?

• ~erzecznikstelmet
    ~erzecznikstelmet
    Napisane 08 września 2017 - 21:56
    ~Arek napisał:
    Czy Lava to nazwa producenta pelletu?

Witam! Arku, Lava to jeden z dwóch rodzajów pelletu firmy Stelmet. Drugim naszym produktem jest pellet Olimp. Nasz pellet możesz zakupić w naszym sklepie internetowym lub u dystrybutorów w całej Polsce.

Andrzej Wysocki
    eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

• ~uujj
    ~uujj
    Napisane 26 września 2017 - 09:36
    A jak się to sprawdza? Tak się zastanawialiśmy z żoną jakie ogrzewanie najlepsze. W końcu postawiliśmy na tradycyjne. Zrobiła nam firma alltech z Zielonej Góry. Wszystko od a do z tak jak trzeba.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty