Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

nowa pasja-design

Rozpoczęte przez ~Erter, 28 maj 2016
  • avatar ~Erter ~Erter
    ~Erter
    Napisane 28 maja 2016 - 19:36
    ja muszę przyznać, że po 40 odkryłem zupełnie nową pasję jaką jest aranżacja wnętrz, przed 40 nie miałem na to ani czasu ani pieniędzy ale teraz postawiłem nasz dom do góry nogami, szczególnie podobają mi się wnętrza w stylu art deco i mógłbym czytać i oglądać takie aranżacje godzinami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefans ~stefans
    ~stefans
    Napisane 13 lipca 2017 - 14:18
    O, dobrze Cię rozumiem. Obejrzyj sobie galerię Cygal Art Deco. My mamy od nich lampę mosiężną. Trzeba się umówić z nimi telefonicznie, zaproszą Cię, specjalnie dla Ciebie otworzą galerię i w spokoju możesz sobie pooglądać i coś wybrać. My z żoną byliśmy pod dużym wrażeniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robin ~robin
    ~robin
    Napisane 03 sierpnia 2017 - 10:53
    ja zbieram antyki, stare meble, zegary, wszystko praktycznie co wpadnie mi w ręce, Znalazłem stronkę pimpit. pl tam wysyłam jakąś rzecz, dogaduje się co do projektu i często potem te rzeczy daje jako prezenty bo u mnie się już nie mieszczą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maanek ~Maanek
    ~Maanek
    Napisane 09 sierpnia 2017 - 09:34
    ~robin napisał:
    ja zbieram antyki, stare meble, zegary, wszystko praktycznie co wpadnie mi w ręce, Znalazłem stronkę pimpit. pl tam wysyłam jakąś rzecz, dogaduje się co do projektu i często potem te rzeczy daje jako prezenty bo u mnie się już nie mieszczą

    O ciekawa taka forma, ja mam kilka rzeczy, które nie wyglądają za dobrze, jakby je tak przerobić myślę, że wyglądałoby to ciekawie. A poczytam jak to działa ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robin ~robin
    ~robin
    Napisane 18 sierpnia 2017 - 14:02
    maanek i jak zdecydowałeś się czy będziesz coś dawał do przeróbki? mi się uzbierało kilka owych rzeczy :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maanek ~Maanek
    ~Maanek
    Napisane 30 sierpnia 2017 - 11:08
    Tak, pierwsze poszedł fotel, bo już mamy z żoną na niego pomysł, z tego co ustaliliśmy stanie w salonie, jesteśmy ciekawi jak to będzie wyglądać w rzeczywistości

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robin ~robin
    ~robin
    Napisane 05 września 2017 - 16:21
    To daj znać, jestem ciekawy co wymyśliliście i jakie wykonanie przede wszystkim. Dobrze, że już jest plan gdzie go wstawić, jednak wystarczy trochę przerobić i już wygląda to całkiem inaczej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy