Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

niestety, moj rozmiar...

Rozpoczęte przez ~bartekk, 06 maj 2015
  • avatar ~bartekk ~bartekk
    ~bartekk
    Napisane 06 maja 2015 - 16:10
    jest bardzo maly, 12 cm w porywach;// mysle o jakims zabiegu, tabletkach, no sam nie wiem, poradzcie cos, mam 23 lata i slabe doswiadczenie w seksie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~starszy ~starszy
    ~starszy
    Napisane 06 maja 2015 - 23:23
    hej ! Bartkku,nie masz aż takich powodów do zmartwień.Twój penis nie jest znowu taki ''mikro'',Zresztą sam piszesz,że masz słabe doswiadczenia w seksie,więc dokładnie nie wiesz,czy rozmiar aż bardzo Ci komplikuje.Jesli będziesz miał stałą partnerkę darzącą cię uczuciem i w miarę regularny seks penis też sie sie zmieni swoją wielkośc .A tak prawdę mówiąc to nie wielkość a sposób jaki sie go używa jest najważniejsze,A do lekarza po jakąs poradę napewno nie zaszkodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikrus ~mikrus
    ~mikrus
    Napisane 07 maja 2015 - 22:13
    tez radze sie wybrac do lekarza i ujawnic swoje obawy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rocky ~Rocky
    ~Rocky
    Napisane 08 maja 2015 - 11:38
    Mały, bo nie używany za dużo. Jak się rozzuchwalisz w seksie ze stałą parntnerką, to kompleksy Tobie przejdą. Zresztą - duży wacek wcale nie jest taki super. Gostek z najdłuższym wackiem na świecie nigdy nie doświadczył pełnego wzwodu - krew nie wypełniała mu dostatecznie przestrzeni ciał jamistych. Poza tym ważna jest technika penetracji. Głowa do góry! i Myśl głową, a nie główką!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jan 1955 ~Jan 1955
    ~Jan 1955
    Napisane 17 maja 2015 - 22:33
    Jest taka zasada ,że narząd używany zawsze się rozwija ,a nie używany zanika,więc szukaj dziewczyny,zakochaj się , używaj narządu i patrz na efekty !!.Cierpliwości,głowa do góry!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PiotriPaweł ~PiotriPaweł
    ~PiotriPaweł
    Napisane 09 sierpnia 2016 - 16:43
    Mając na uwadze, że srednia europ w stanie spoczynku to 9cm to nie jest z toba tak zle jak ci sie wydaje, wszelkie zabiegi chirurgiczne bym odradzal, mozesz poszukac w necie odcinka "wstydliwych chorob" to byla chyba wersja holenderska w której facet sie zglosil wlasnie po nieudanej operacji powiekszenia czlonka, nie wygladalo to najlepiej, koles cierpial katusze i musial przez cala sprawe przechodzic po raz kolejny, jak sie cos nie powiedzenie to sie wpada w spirale sziptali, wstydu i otwartego potrfela. to tylko jeden przypadek, jako przyklad podaję, ja probowalem działać pompką, miala piekna nazwę Herkules XXL i dziewczyna mi ją kupiła, jak twierdziła.. dla żartu, ale zamiast powiększenia była bolesna opuchlizna, dopiero jak stwierdziłem, że z zwenątrz nic nie działa, desperacja rośnie, to zacząłem się krecic wokol farmaceutyków, albo podobnej suplementacji i mam teraz penirium, jeszcze nie wiem jakie są jego skutki, bo kupilem jedno opakowanie i korzystam z niego dopiero tydzien, ale jedno jest pewne - erekcja jest intensywniejsza, zdecydowanie. czy na wielkosc pomoze, zobaczymy, oby tak :) mam nadzieje, ze wybilem ci z glowy operacje. pozdrawiam Piotrek!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fenomen ~fenomen
    ~fenomen
    Napisane 12 sierpnia 2016 - 13:47
    Nie wielkosć a technika seksu się liczy/. Ja się martwiłem o jakoś erekcji, raz stawał raz nie. Było to męczące. Poki nie zacząłem brać erekton fast. PO tym suplemencie, nasze stosunki seksualne z żoną się poprawiły i mimo moich 12 cm daje rade a ona jest zadowolona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy