Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

niekonwencjonalny sport

Rozpoczęte przez ~michu, 20 lut 2015
  • avatar ~michu ~michu
    ~michu
    Napisane 20 lutego 2015 - 16:23
    Panowie, macie jakieś niekonwencjonalne metody na nabranie fajnej sylwetki? Muszę schudnąć i wyrzeźbić się. Kolega namawia mnie na spływ, myślę, że to ciekawa opcja tak lecieć kajakiem tu i tam. Znalazłem nawet fajna listę spływów na Kano Kajaki Musielibyśmy kupić jakiś kajak. Co myślicie? Czekam na inne, równie niezwykle pomysły, bo niestety siłownia, bieganie i rower odpadają – zupełnie mnie nie kręcą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jackoo ~jackoo
    ~jackoo
    Napisane 09 marca 2015 - 17:38
    ja biegam i chodzę z kijkami i na basen, ostatnio nawet chcę robić instruktora nordic walking z nordwalk, jestem z Wrocławia, ktoś chętny na wspólny trening?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojtiess ~wojtiess
    ~wojtiess
    Napisane 22 września 2015 - 11:31
    jesli zalezy ci na fajnej sylwetce to polecam boks- najlepsze jest to, ze oddziałowuje na wszystkie partie mięsniowe i cala sylwetka fajnie prezentuje sie po jakims czasi treningow. w sklepie internetowym [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuFight Factory ] mozesz nabyc dobry sprzet, a klub bokserskie mysle ze znajdziesz w kazdym wiekszym miescie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bambus ~Bambus
    ~Bambus
    Napisane 21 października 2015 - 20:27
    Też bym polecił jakieś sporty walki. Kickboxing, boks, albo coś bardziej nowoczesnego może Tabata Ci się spodoba? Albo klasyczne judo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cobretti ~Cobretti
    ~Cobretti
    Napisane 04 stycznia 2016 - 14:53
    Spróbuj trening typu Tabata . Godzinny trening interwałowy wspaniale pomaga a ćwiczysz partie które Ty bardziej preferujesz. Ja ćwiczę już 3 rok i niezła forma jest z tego...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gram ~Gram
    ~Gram
    Napisane 03 lutego 2016 - 18:46
    ja chodze na kickboxing do akademii walki w Warszawie i uważam że znacznie mi się sylwetka poprawiła ale dorzucam jednak też siłownie z dwa razy w tygodniu wydaje mi się dobre takie połączenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiktor ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 06 lutego 2016 - 07:53
    U mnie jednak wygrywa tenis chodzę na dwa, trzy treningi w tygodniu do gem set mecz i czuję, że jestem w świetnej formie a w sumie od kiedy trenuje z Panem Adamem Duk to myślę że moje umiejętności znacznie się poprawiły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~guziec ~guziec
    ~guziec
    Napisane 21 maja 2016 - 12:01
    o tenis zupełnie nie dla mnie nic na to nie poradzę, ze gdzieś mnie ten sport nudzi niemiłosiernie ale za to sporty walki zawsze spoko, trochę boksu, trochę judo, teraz się zapoznaję z kickboxingiem- [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuwszystko w akademii walki w Warszawie u mnie- świetna szkoła ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maxym_1 ~Maxym_1
    ~Maxym_1
    Napisane 10 listopada 2016 - 20:20
    Ostatnio fascynują mnie sporty walki. Uczęszczam do Akademii Walki i nie wyobrażam sobie teraz życia bez ruchu. Sporty walki nawet po 40 można uprawiać tylko z głową.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy