Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Naturalne sposoby na poprawę potencji

Rozpoczęte przez ~Igoor, 28 paź 2013
  • ~mordi_m
    ~mordi_m
    Napisane 18 kwietnia 2017 - 14:21
    Rzeczywiście z tymi substancjami trzeba uważać. Lepiej rozpocząć od poprawy stylu życia, potem jakiś naturalny suplement (coś co ma dużo l-argininy oraz wyciąg z buzdyganka i żeń-szenia) i powinno wszystko wrócić do odpowiedniego stanu.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Moro
    ~Moro
    Napisane 10 maja 2017 - 01:22
    U mnie nie ma żadnego, dosłownie żadnego problemu odkąd biorę tabletki Last Longer. próbowałem różnych, ale te nie mają sobie równych. Zdecydowanie nie :)

• ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 15 maja 2017 - 10:03
    moim zdaniem warto stosować środki, które pomogą rozwiązać problem, a nie takie na godzinę przed. Mnie bardzo pomógł Penistim nie tylko pozytywnie wpłynął na moje możliwości ale też mogę pochwalić się większym rozmiarem

• ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 16 maja 2017 - 21:19
    Przede wszystkich warto rozważnie wybierać - sprawdzić skład no i nie kupować takich rzeczy w internecie.

• ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 29 maja 2017 - 21:19
    Na ten składnik można stawiać zdecydowanie. Jest on w stu procentach bezpieczny i nie ma efektów ubocznych. Oczywiście nie można przesadzać z ilością ale w granicach rozsądku jak najbardziej.

• ~Bartolomel
    ~Bartolomel
    Napisane 26 czerwca 2017 - 13:15
    A ja dołączam do zadowolonych użytkowników maksona ;) Przerzuciłem się z viagry na te tabletki, bo działają identycznie, a są bezrecepty.

• ~Wroński
    ~Wroński
    Napisane 28 lipca 2017 - 14:13
    True, niby wizyta u lekarza po sildenafil nie trwa jakoś bardzo długo, ale po co i tyle czasu tracić, kiedy te można kupić bez recepty i to w necie, więc dostawa do domu i wskakujemy do łóżka panowie ;)

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6
Strona 6 z 6
poprzednia Strona 6 z 6
Advertisement

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty