Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Na co do kina?

Rozpoczęte przez ~Robins, 25 lut 2014
  • avatar ~Robins ~Robins
    ~Robins
    Napisane 17 stycznia 2015 - 20:51
    Mi tez sie Hobbit podobal, zresztą jak zawsze. Widzialem teraz gdzie zwiastun tego filmu z Tymonem Tymanskim "Polskie gowno" i musze przyznac, ze film. ostry Troche sie tam nasmiewaja z polskiego show bizu... No i teksty maja dobre.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Migotka ~Migotka
    ~Migotka
    Napisane 18 stycznia 2015 - 17:39
    Byłam na nowym Hobbicie ze swoim lubym i świetnie się bawiliśmy ;-) Piękne ujęcia, ciekawe postacie i jakże wspaniała bitwa. Teraz chcę go wyciągnąć na Warsaw By Night, po obejrzeniu zwiastuna jestem oczarowana, to idealny film dla mnie. Premiera jakość na początku lutego, więc planuję go zabrać na walentynki :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 30 stycznia 2015 - 14:59
    ja się wybieram jak tylko wejdzie do kin na "polskie gowno" Tymańskiego. widzialem trailery w necie i rozwalają na lopatki. Tymanski znany jest ze szczerosci i dosadnosci i mysle ze tego mozemy sie spodziewać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robins ~Robins
    ~Robins
    Napisane 31 stycznia 2015 - 20:49
    To prawda, Halama w tej lozkowej scenie z Tymanskim w zapowiedzi filmu mnie rozwalil:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gutek ~Gutek
    ~Gutek
    Napisane 03 lutego 2015 - 14:48
    Ja w weekend byłem na "Wyspa kukurydzy" . Praktycznie poszedłem w ciemno, bo nic o tym filmie nie czytałem, zaproponowali znajomi, więc poszedłem. z czystym sumieniem polecam ten dramat, jest naprawdę bardzo, bardzo dobry. Teraz szukam filmu, który mógłbym zobaczyć w w ten weekend, bo tak się składa, że mam wolne ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 06 lutego 2015 - 12:56
    Ale to patrzysz na tą wariacką stronę "Polskiego gówna", a przeczytaj jakąś reckę, to nie będzie wcale taki prosty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 10 lutego 2015 - 13:35
    No to jestem już po seansie "polskiego gówna" :) i było tak jak sie spodziewalem, po prostu rewelacja. Żone też wyciągnąlem na film i bawiła się nie gorzej ode mnie. Kto jeszcze nie był niech koniecznie nadrobi, bo nie predko coś podobnego zobaczymy w kinie. A spiewający nad jajecznica Dziedziel to majstersztyk:) treaz sie wybieramy z zoną na coś z jej ulubionego repertuaru, czyli "teoria wszystkiego" o S. Hawkingu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 11 lutego 2015 - 12:07
    Jeszcze teraz mam na oku.... "Discopolo". :) To może być coś fajnego, ale to jeszcze trzeba parę dni poczekać aż go zaczną puszczać w kinach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~derol ~derol
    ~derol
    Napisane 11 lutego 2015 - 21:09
    Zdecydowanie Polskie gówno warte zobaczenia! Film na miarę Kilera, w humorystyczny sposób pokazano jak wygląda nasz polski showbiznes, nasze małe gówienko. Tymański odwalił kawał dobrej roboty. Kto lubi się śmiać, jest ciekawy jak to wszystko wygląda za kulisami i lubi polskiego rocka będzie zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kilar ~Kilar
    ~Kilar
    Napisane 12 lutego 2015 - 16:55
    Polskie g.... dobre, dobre, fenomenalnie tam zagrał Dziędziel no i Peszek, który dla mnie jest mistrzem ;) Zupełnie cos innego, niz do tej pory. Polacy zaczeli eksperymentować i fajnie im to wychodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kalek ~kalek
    ~kalek
    Napisane 17 lutego 2015 - 14:07
    ~Kilar napisał:
    Polskie g.... dobre, dobre, fenomenalnie tam zagrał Dziędziel no i Peszek, który dla mnie jest mistrzem ;) Zupełnie cos innego, niz do tej pory. Polacy zaczeli eksperymentować i fajnie im to wychodzi.


    też mi się podobało. w ogole, że z Halamy taki aktor dobry to bym nie pomyślał. Marciniak-a kiedy to wchodzi dokladnie? chyba nie za tydzień? plakaty już na miescie widziałem - Kot, Ogrodnik, Kulig <3, Głowacki - obsada mocna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 17 lutego 2015 - 14:23
    Trochę później, bo od 27 to grają, czyli w ostatni dzień lutego. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 17 lutego 2015 - 15:20
    marciniak, co prawda luty w tym roku nie przestępny, ale, z tego co mi wiadomo, wciąż ma 28 dni ;) a jeśli chodzi o "disco polo" to myślę, że to będzie na nasze następne wyjście do kina, czuje kompilację róznych gatunków filmowych z westernem włacznie:) no a obsada zawodowa, nie tzreba nic wiecej dodawac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 17 lutego 2015 - 16:11
    A racja. :) Ale i tak filmy zawsze wchodzą do kin w piątki, więc na 100% 27. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 19 lutego 2015 - 13:44
    A piątkowy wieczór i kino to od zawsze bardzo dobre połączenie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 19 lutego 2015 - 13:58
    Zależy. :) Bo ja mam czasem takie piątki, co się kończą chęcią zaśnięcia o 21:00. :)
    A na Disco polo będzie chyba można w ogóle pójść wcześniej, bo w ten weekend mają już puszczać film w Cinema City, ale tylko niektórych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 20 lutego 2015 - 10:36
    Sprawdziłem sobie i faktycznie u mnie grają w ten weekend:) no to chyba będzie niespodzianka dla żony w postaci biletów na sobotę :) w sumie nie ma na co czekać :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~galos ~galos
    ~galos
    Napisane 23 lutego 2015 - 13:06
    Mnie też ciekawi to Disco Polo:P trzeba będzie zobaczyć co to

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kalek ~kalek
    ~kalek
    Napisane 24 lutego 2015 - 12:58
    no jak popatrzyłem na obsadę to hoho Kot po "bogach", Głowackiego najbardziej znam z "Dziewczyny z szafy", a Ogrodnika z "Jesteś Bogiem", a tu teraz wszyscy do disco polo. ciekawe co z tego wyjdzie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gracek ~Gracek
    ~Gracek
    Napisane 27 lutego 2015 - 13:20
    Najciekawsze jest to, że w tym filmie graja aktorzy, którzy wcześniej mieli bardzo poważne role, a tu nagle taki przeskok. dzisiaj zobaczę w jakim stylu przeszli i co pokazali w filmie disco ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy