Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Motywowanie pracowników

Rozpoczęte przez ~Ted, 18 maj 2014
  • avatar ~Ted ~Ted
    ~Ted
    Napisane 18 maja 2014 - 12:08
    Witam, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na motywowanie pracowników? Głównie chodzi mi o to, by cały czas się dokształcali. Organizowałem szkolenia, ale one nie są zbyt efektywne, bo pracownicy nie są na nich aktywni i później widać, że nic z nich nie wynieśli. Ewentualnie może powiedzcie z perspektywy pracownika, jak wy chcielibyście być motywowani? Pozdrawiam,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krótki ~krótki
    ~krótki
    Napisane 18 maja 2014 - 17:48
    niestety jest tak że najlepiej motywuje kasa w dzisiejszych czasach, daj premie za efekty/wyniki po szkoleniach i od razu będziesz miał samych kujonów w pracy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Raul ~Raul
    ~Raul
    Napisane 19 maja 2014 - 11:24
    U nas w pracy też są nagrody za wyniki takie jak wyjazdy, zegarki itp. Tylko zastanawiam się jak to sprawdzisz jeśli chodzi o szkolenie, chyba nie będziesz im organizował testów jak w szkole? :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Groszek ~Groszek
    ~Groszek
    Napisane 19 maja 2014 - 12:28
    A dlaczego nie? Możesz wprowadzić system e-learningowy, każdy uczy się sam, wtedy kiedy mu odpowiada, niektóre z nich [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisujak np. Meminder ]mają opcję do egzaminowania uczestników nauki. Myślę, że to bardziej aktywizująca forma, niż szkolenie w formie wykładu, więc człowiek więcej zapamięta :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alicjona ~Alicjona
    ~Alicjona
    Napisane 29 maja 2014 - 06:37
    Nie tylko kasa. Jak szef okazuje szacunek do pracownika i nie ma go za g. to też jest motywacja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andrzej ~andrzej
    ~andrzej
    Napisane 07 lipca 2014 - 15:32
    u mnie w firmie są organizowane wyjazdy integracyjne. bo tez szef uważa, że pieniądze to nie wszystko. i raz do roku [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu agencja power ] organizuje nam wyjazd motywacyjny. Cały rok się staramy żeby móc wyjechać. I taka opcja naprawdę działa :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Men30XX ~Men30XX
    ~Men30XX
    Napisane 19 kwietnia 2015 - 22:02
    u mnie w firmie zaczęto wprowadzać elementy gry- grywalizacja. Niby prosta sprawa, ustala się jasne zasady, ile punktów za co, co do wygrania itp. Mamy zarąbisty fun kiedy podczas tematu grywalizacja biznesowa szalejemy jak dzieciaki rywalizujemy między sobą. Nie chce mi się rozpisywać, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisujak coś to tu można poczytać .businessway.pl/businessway/grywalizacja-czyli-w-co-gramy/ ]
    Teraz walka jest o ławeczkę do ćwiczeń. Jestem na pierwszym miejscu, motywacja plus tysiąc, ale to jeszcze pół miesiąca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy