Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Motywacja do zrzucenia kg

Rozpoczęte przez ~Werra967, 18 cze 2017
  • avatar ~Werra967 ~Werra967
    ~Werra967
    Napisane 18 czerwca 2017 - 10:53
    Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w google; odchudzanie przed i po by sasetka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 14 lipca 2017 - 12:19
    motywacje to ja mam do siedzenia na kanapie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ ~
    ~
    Napisane 01 sierpnia 2017 - 11:17
    Mnie zmotywowało to, jak starszy ode mnie znajomy schudł 20 kg zmieniając nawyki żywieniowe, trochę ćwiczył, ale nie przesadnie i wygląda teraz młodziej o 10 lat. Tak naprawdę to jeśli człowiek sam sobie w głowie nie poukłada, że chce się zmienić to nie pomoże tu żaden trener personalny..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~janek ~janek
    ~janek
    Napisane 05 lutego 2018 - 18:06
    Rzeczywiście, fakt faktem ciężko schudnać, ale mi lekarza kazal ze względu na otyłość i nadciśnienie i jeszcze sobie taki fajny aparat do mierzenia ciśnienia kupiłem,[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu haxe.pl/strona-glowna/produkty/product/2711-cisnieniomierz-naramienny-typ-ora210.html bardzo szybko dokonuje pomiaru, bardzo się cieszę, ze go mam. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy