Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Moto Show w Krakowie

Rozpoczęte przez ~timer, 22 kwi 2016
  • avatar ~timer ~timer
    ~timer
    Napisane 22 kwietnia 2016 - 10:05
    Wybieracie się na Moto Show teraz w maju do Krakowa? Ja się nakręciłem już strasznie na tą strefę z samochodami rajdowymi, kto wiem może nawet uda się pogadać z jakimś kierowcą, no i akurat szukam auta rodzinnego nowego więc pewnie uda mi się zobaczyć parę modeli za jednym zamachem zamiast jeździć po salonach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kornel ~kornel
    ~kornel
    Napisane 29 kwietnia 2016 - 09:50
    no pewnie, co roku jeżdżę na Moto Show, nie mozna tego przegapic :D do Krakowa mam w sumie niedaleko to tym bardziej, mnie te stuningowane najbardziej interesuja, ciekawy jestem co w tym roku zaprezentuja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~uster ~uster
    ~uster
    Napisane 06 maja 2016 - 11:43
    kornel- też zdecydowanie na tuning na Moto Show w Krakowie czekam najbardziej, chociaż zespoły rajdowe też brzmią fantastycznie i z przyjemnością zobaczę i posłucham o tym jak pokonuje się te szaleńcze rajdowe transy, no plus mam nadzieję, że Hołowczyc o dakarze będzie opowiadał coś czego się jeszcze w mediach nie słyszało

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karollo ~Karollo
    ~Karollo
    Napisane 13 maja 2016 - 10:07
    A myślicie, że można jeszcze bilety dostać? Bo do tego Moto Show został tydzień tylko a ja dopiero teraz dzięki Wam się zreflektowałem, że faktycznie fajnie byłoby się wybrać... wiecie gdzie bilety dostanę i czy wgl są jeszcze dostępne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mięśniak ~mięśniak
    ~mięśniak
    Napisane 13 maja 2016 - 11:58
    Kurczę nie wiem prawdę mówiąc bo Moto Show potężnie oblegane, ale to najlepiej sobie wejść na ich stronę i zobaczyć przekierowanie na bilety to tam jest napisane gdzie można kupić, myślę, że jak się pospieszysz to jeszcze utrafisz a faktycznie szkoda taką udaną imprezę opuścić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~koreller ~koreller
    ~koreller
    Napisane 20 maja 2016 - 08:10
    łooo ja to bilety na Moto Show kupowałem od razu jak się pojawiły bo jak bym miał taką imprezę opuścić to bym mega żałował, dziś już jadę do Krakowa sobie pogoda dopisuje to jeszcze będzie okazja na zwiedzanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy