Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrozum nastolatka

moj syn chce zostac modelem

Rozpoczęte przez ~heryk-k, 09 sty 2016
  • avatar ~heryk-k ~heryk-k
    ~heryk-k
    Napisane 09 stycznia 2016 - 20:40
    moj syn ostatnio oswiadczyl mi,ze chce zostac modelem, jest juz pelnoletni, wiec mu nie zabronie. rzeczywiscie ma warunki do tego zawodu , ale mam z tym problem, poniewaz wydaje mi sie to malo meskie i nie do konca pewne. ta branza ciagle sie zmienia i wydaje mi sie,ze lepiej miec zaplecze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hocki ~hocki
    ~hocki
    Napisane 10 stycznia 2016 - 15:07
    zawod modela jest naprawde oplacalny, jesli posiweci sie temu to nie widze powodu,zeby musial miec inny zawod ukonczony "dla zaplecza". mam znajoma ktora pracuje przez agencje [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisufuku models ] i regularnie podpisuje kontrakty i wyjezdza do Tajlandii albo Chin i ma z tego kupe kasy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MichałG ~MichałG
    ~MichałG
    Napisane 23 stycznia 2017 - 23:19
    Wspieraj go w tej decyzji. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMożesz zobaczyć na galerialucznik.pl ], kup mu książkę o modzie, niech się dowie czegoś ciekawego. Może sam się tym zainteresujesz, zobaczysz co to dokładnie jest. Zawsze warto o tym porozmawiać. Znajdziesz tam wiele pozycji, moja żona jest fanką takich książek także wiem, co mówię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Campbell ~Campbell
    ~Campbell
    Napisane 13 listopada 2017 - 15:26
    Dobry rodzic to ten, który wspiera swoje dziecko. Nie zmusisz go być, powiedzmy, mechanikiem, jest to bardziej męskie, ale nic na siłe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy