Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Miłość po 40-tce?

Rozpoczęte przez ~Janek, 19 lip 2012
  • avatar ~Torin ~Torin
    ~Torin
    Napisane 28 lipca 2014 - 16:30
    Zaiste zabawne jest to co piszesz Lidio - jak łatwo wydawać wyroki nic nie wiedząc.
    Zabawne.
    Zdecydowanie nie jesteś zabawna osoba.
    Być może nieszczęśliwą.
    A być może po prostu taka która w życiu nie zaznała miłości.
    Zabawne ?
    Nie sądzę ....

    Torin

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~milemari ~milemari
    ~milemari
    Napisane 18 sierpnia 2014 - 18:26
    wiecie chłopaki, a ja myślę, że każdego z nas czeka jeszcze coś dobrego w życiu. .. czasami nadchodzą chwile, w których mamy wszystkiego dość, ale nie możemy się tak łatwo poddawać. pamiętacie jak dopadło was to fajne uczucie paręnaście lat temu? ..niczego nie żałuję. mój mąż zostawił mnie dla innej po 15 latach małżeństwa; mimo wszystko nie żałuję lat z nim spędzonych bo (do pewnego czasu) byłam z nim szczęśliwa i spędziłam z nim kilka fajnych lat. doszłam do wniosku, że nic nie dzieje się bez przyczyny, tak miało być, bo kiedyś tam kiedyś czeka mnie coś lepszego.:)
    i tak też będzie z wami. pozdrawiam smutasków.. milemari

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lidia ~Lidia
    ~Lidia
    Napisane 19 sierpnia 2014 - 15:05
    Torin.
    Sam pisałeś w innej zakładce jak to wyglądało z twoją kochanką.

    Byłam kochana, kochałam. Mąż odszedł. Poukładałam sobie życie.
    Któraś z dziewczyn napisała ze nie żałuje.
    Ja tez nie żałuje ani dnia z życia z mężem.
    I nie żałuje ani dnia życia bez męża. Ja podjęłam decyzje o rozwodzie.
    Torin prawda cię zabolała dlatego usiłujesz mi przywalić
    ale prawda to prawda :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 22 sierpnia 2014 - 09:29
    ~Zyga napisał:
    Bardzo fajnym rozwiązaniem są wieczorki taneczne dla ludzi w wieku po 40-tce. Nie dośc że można się pobawić przy muzyce z lat 70-tych i 80-tych to jeszcze można spotkac miłe Panie, zaprosić do tańca i zakochać się jak za młodu :-)

    A gdzie takie wieczorki są?
    :)
    JA wierze w miłość w każdym wieku, bo co za różnica czy ma się 15, 20 czy 30 lat.
    Mając 40 jesteśmy pewni siebie, pewni w kontekście znamy siebie swoje dobre i złe strony. Finansowo zwykle tez jesteśmy poukładani.
    Stwierdzam ze życie zaczyna się po 40 :)
    Pewnie a rok dwa, jak mnie ta miłość nie dopadnie zmienię zdanie, ale uważam ze warto czekać i szukać.
    Jak milemari nie żałuje niczego ze swojego porządnego życia.
    I mimo 15 letniego stażu małżeńskiego tak brutalnie przerwanego zdradą będę szukała miłości aż znajdę.
    Mam tylko nadzieję że będzie to uczciwa miłość i nie rozwalę czyjejś rodziny, bo wiem jak to boli. A nie chce takiego bólu zadawać innym.
    Słowem kochajmy się, czekajmy i miejmy nadzieję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maxs ~maxs
    ~maxs
    Napisane 02 listopada 2014 - 14:53
    moim zdaniem facet 40 letni .Zaczyna szukać dojrzałej miłości opartej na partnerstwie i uczuciu ,szacunku . Bardzo istotne jest żeby oboje zdawali sobie sprawę że nie można patrzeć przez pryzmat pieniędzy tylko raczej uczucie szacunek .a reszta sama się jakoś ułoży . Czasem można szukać całe życie i nie spotkać tego co jest tak blisko .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 18 stycznia 2015 - 23:51
    Cóż ....ja poprostu kocham Was!!!! 40 latka hehe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maxs ~maxs
    ~maxs
    Napisane 19 stycznia 2015 - 12:55
    wiem że mam lat 41 ale przecież na miłości jest zawsze czas nie zależnie od wieku .owszem może wcześniejsza bywa nie kiedy niedojrzała. mimo to kobieta po 40 wie czego chce anie rzuca się z kwiatka na kwiatek żeby tylko ulżyć swojemu popędowi seksualnemu ,bo to nie tędy droga .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kolo ~kolo
    ~kolo
    Napisane 22 marca 2015 - 05:54
    ja mam 44 lata moja parnerka ma 17 lat mniej ale seks z nią jest czymś wspaniałym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ann ~Ann
    ~Ann
    Napisane 07 maja 2015 - 23:48
    właszcza Panowie !!! to cudowne,że inne kobiety niż wasze wzbudzają w Was pamięć o tych fajnych ,cudownych chwilach. O uczuciu Waszym , jakie w Was było jak się
    poznaliście.. Kupcie Waszym kobietom kwiaty,ucałujcie je

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~millafiori ~millafiori
    ~millafiori
    Napisane 10 maja 2015 - 22:09
    Może nie mam jeszcze 40 lat, ale w miłość wierzę. Rozwiodłam się po 14 latach małżeństwa, patrząc tylko na to, że chce być jeszcze kiedyś w życiu szczęśliwa. Egoizm? Oczywiście, że tak!, ale nigdy ani w trakcie ani po rozwodzie, nie usłyszałam od moich dzieci, z którymi zostałam całkowicie sama, że maja mi to za złe. O miłość trzeba walczyć! One też to muszą wiedzieć! Być z kimś, kto nie kocha, gdzie w domu nie czuć w ogóle miłości i tylko dlatego, żeby dzieci miały pełna rodzinę? ODWAŻYŁAM SIE I STAWIŁAM TEMU CZOŁO. I powiem jedno- nikt z nas nie żałuje. A dzieci w czasie rozwodu miały 12 i 13 lat - najgorszy dla nich okres. Byłam z nimi cały czas, nie odeszłam do innej miłości, dałam im poczucie bezpieczeństwa i pewności. dałam sobie czas. I chociaż od rozwodu minęło 2 lata, żadnego dnia nie żałuję, ani z czasów małżeństwa, ani z czasów po rozwodzie. Dzięki małżeństwu mam dwoje najwspanialszych, teraz już radosnych, pewnych siebie dzieciaków, dzięki tym dwóm latom w samotności poznałam siebie. Zrozumiałam własne błędy, wybaczyłam wszystko co złe, odnalazłam siebie na nowo i ... jestem szczęśliwa. I one też. Wierzymy w siebie, ufamy sobie. Jesteśmy razem RODZINĄ. I z nadzieją patrzę w przyszłość, bo wiem, że znajdzie się osoba, z którą to szczęście będę dzielić, mnożyć i jak go tam zwał :) Warto ryzykować, naprawdę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mega45 ~mega45
    ~mega45
    Napisane 20 maja 2015 - 09:45
    ~maxs napisał:
    moim zdaniem facet 40 letni .Zaczyna szukać dojrzałej miłości opartej na partnerstwie i uczuciu ,szacunku

    A gdzie można poznać takiego faceta?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~meegi ~meegi
    ~meegi
    Napisane 14 czerwca 2015 - 19:27
    ~mega45 napisał:
    ~maxs napisał:
    moim zdaniem facet 40 letni .Zaczyna szukać dojrzałej miłości opartej na partnerstwie i uczuciu ,szacunku

    A gdzie można poznać takiego faceta?


    W muzeum tylko jako Eksponaty sprzed milionow lat temu:-P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mega45 ~mega45
    ~mega45
    Napisane 16 czerwca 2015 - 07:16
    Szkoda...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Basia ~Basia
    ~Basia
    Napisane 06 listopada 2015 - 22:38
    Miłość to nie jest coś na stałe. Trzeba o nią dbać.....frazes ale jakże prawdziwy. Nie mamy wpływu na to co nas dotyka ale na to co z tym zrobimy. A kiedy sie zakochujemy nie wiemy co bedzie....liczy sie tu i teraz. Bo teraz są emocje, bo teraz jest nam dobrze, bo teraz czujemy sie szczęsliwymi. To może zdarzyc sie w kazdym wieku, w każdym srodowisku....jest piekne ale czy bedzie trwało???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lidia ~Lidia
    ~Lidia
    Napisane 06 kwietnia 2016 - 12:37
    Portale randkowe sa mega frustrujace

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 06 kwietnia 2016 - 13:36
    Czy ten [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuszybkiczat.pl ] jest takim samym portalem jak Bad.. czyli szybki sex bez zobowiązań.
    To ja dziękuję.
    Połowa użytkowników szuka dziury pojemnika na spermę lub materaca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Druga ~Druga
    ~Druga
    Napisane 17 kwietnia 2016 - 23:03
    46..... znam to uczucie...:(((( jestem w otyle dramatyczniejszej sytuacji,ze moj ksiazeze zniknal z mojego zycia....dla naszego dobra....odszedl bez slowa ....taktyka?? Trudno byloby sie pozegnac jak naprawde chce sie zasypiac i budzic razem :((( tak mysle,ze pomimo iz czasem zapominam oddychac takie radykalne ciecie bylo dla nas dobre.Jedyne tylko to ten strach czy nic mu sie nie stalo , strach i oczwiscie upiorna tesknota....i ostatnie jego slowa jakie pamietam "ktos mi ciebie skradl 25 lat temu"... 46 ? Czytales o milosci karmicznej? Obawiam sie ,ze on wlasnie byl ta moja karma :(( ty chocaz masz mozliwosc wymiany setki slow wzrokiem ja nie mam juz nic...:( pomalu zaciera mi sie jego zapach ,ton glosu...... Tak strasznie chcialabym go znowu spotkac na swojej drodze :((( wiesz co ?? Walcz walcz o wasza milosc! Jak macie juz dorosle dzieci to sie nie poddawajcie ! Takie hostorie bywaja nikt nie zagwaantuje ze wam sie uda ale czasem warto sprobowac jesli sie tak kocha warto na pewno bardziej warto niz umrzec z tesknota w sercu ......pozdrawiam cie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 19 kwietnia 2016 - 19:42
    "Druga" przestań na wszystkich kartach sie użalać nad soba.
    Nikim specjalnym nie byłaś tylko ci sie wydawało.
    Zajmij sie soba idź na salsę lub na siłownie i przestań sie mazgaić we wszystkich postach.

    Poszukaj sobie kochanka w necie odreagują. Masa spragnionych sexu facetów na forach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Druga ~Druga
    ~Druga
    Napisane 20 kwietnia 2016 - 11:39
    a wlasnie ze bede!!! Zabronisz???? Nie szpieguj to nie bedzie cie to razic a na salse sam sie lub sama sie zapisz ja ze sportu najbardziej lubie schabowe! Nie jestem zainteresowana pustym bzykankiem wiec to tez odpada ale zycze ci milego dnia szpiegusku:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mors ~Mors
    ~Mors
    Napisane 08 sierpnia 2016 - 17:50
    Trzeba dbać żeby libido za bardzo nie spadło i urozmaicać seks :) My z żoną czesto żeby rozgrzać atmosfere oglądamy różne sex filmiki [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna www.woor.pl ], i przez to że jest tam tyle filmów to ostatnio powpadalo nam tez w oko sporo zabawek które wnieśliśmy do sypialni ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy