Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Mikołajki tuż tuż

Rozpoczęte przez ~KonradM, 10 lis 2017
  • ~KonradM
    ~KonradM
    Napisane 10 listopada 2017 - 14:21
    Mikołajki tuż tuż a jak one to i prezenty. Drogie panie i dziewczęta co byście chciały otrzymać 6 grudnia? Bo ja się zastanawiam nad prezentem dla mojej miłości. Do głowy przychodzi mi to: konsoleigry.pl/gry-na-xbox-one/9259-the-sims-4-pl-xone-bonus.html jak myślicie? Kiedyś kilka lat temu grała w simsy a simsy4 to już w ogóle pewnie rewelacja jest! Jak myślicie?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~penxx
    ~penxx
    Napisane 13 listopada 2017 - 21:40
    jeżeli chodzi o prezenty dla kobiety, to ja szczerze polecam np. wyjazd do spa - każda kobieta będzie zadowolona ;) polecam np. Unitral w Mielnie - spa naprawdę znane i na poziomie!

• ~TamaraK
    ~TamaraK
    Napisane 13 listopada 2017 - 22:03
    Zależy jaki kto ma budżet :D Jak dla mnie fajna książka jest super :) Sama też sobie dużo zamawiam na inbook.pl :)

• ~Janek55
    ~Janek55
    Napisane 16 listopada 2017 - 20:53
    Z prezentami to zawsze są problemy, nigdy nie wiadomo co by tu kupić :D Ale u mnie na przykład sprawdzonym prezentem jest zegarek, w zeszłym roku kupowałem żonie na https://www.e-zegarki.pl/ i była bardzo zadowolona. Sam też sobie później stamtąd zamawiałem zegarek, także sprawdzona stronka :)

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty