Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

meżczyźni po 40

Rozpoczęte przez ~kobietka, 21 sie 2014
  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 21 sierpnia 2014 - 06:43
    tak się zastanawiam....
    jestem wolną kobietą, niezależną.... to znaczy ciężko, długo pracuję by móc tę niezależność utrzymać. po rozwodzie wszystko od zera, od początku organizowałam. Całe swoje życie. Zostałam z niczym.
    Teraz jestem o krok dalej i myślę o przyszłości.
    Przyjaciółki mówią ,że już czas pomyśleć o meżczyźne.
    hmmm...
    Sama jestem bardzo dzielna, I myślę o facecie również niezależnym....
    To znaczy nie chce się na kimś opierać finansowo....(kiedś to ja byłam motorem rozwoju wmoim małżeństwie i często zdarzało się ,że to ja podtrzymywałam finanse, szukałam dróg , rozwiązań i sposobów )
    Teraz..
    Nie potrzebuję powielać tego ,co było...
    Powielać schematów.
    Nie wiem czy to jest możliwe.....
    Mężczyźni po 40 szukają 20.









    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 22 sierpnia 2014 - 09:23
    Mam to samo.
    Jak bym czytała swoją historię.
    Tez przeraża mnie "poszukiwanie" ale cóż wyboru nie mam.
    Siedzę i się zastanawiam, poznam kogoś czy nie.
    Gdzie mogę kogoś poznać.
    Dlaczego nikomu się nie podobam.
    Dlaczego mam aż 40 lat.
    A potem siedzę i myślę, mam dopiero 40 lat, jestem atrakcyjna, zadbana, ustawiona to problem facetów ze mnie omijają wzrokiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sterta32 ~Sterta32
    ~Sterta32
    Napisane 29 sierpnia 2014 - 13:35
    Faceci po 40 szukają 20? - Nieeee .... kto rozsądny szukałby małolaty. Zresztą kobiety po 40 s o niebo lepsze w łóżku :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sterta32 ~Sterta32
    ~Sterta32
    Napisane 29 sierpnia 2014 - 13:43
    Moon - faceci boją się silnych kobiet. A z tego co piszesz jesteś silna, peszy ich Twoja uroda, status, pozycja.... na pocieszenie dodam że nie wszystkich.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 29 sierpnia 2014 - 13:49
    ~Sterta32 napisał:
    Moon - faceci boją się silnych kobiet. A z tego co piszesz jesteś silna, peszy ich Twoja uroda, status, pozycja.... na pocieszenie dodam że nie wszystkich.



    Dziękuję, teraz wiem że do czasu.
    Życie jest piękne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sterta32 ~sterta32
    ~sterta32
    Napisane 30 sierpnia 2014 - 14:18
    raczej marne pocieszenie ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 30 sierpnia 2014 - 19:06
    Dlaczego marne.
    To nie ja tracę.
    To oni :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 31 sierpnia 2014 - 12:05
    ja wcale nie jestem silna femnistka. Wręcz przeciwnie.
    Uwielbiam męską mądrość. Jest ona bardzo potrzebna kobietom w życiu.
    Ja sobie po prostu sama poradziłam.
    Pracuję, rozwijam się, jestem towarzyska i wrażliwa.
    Ale kiedy nie ma się za wiele czasu ,nie poznaje się aż tak wielu mądrych i wolnych mężczyzn po 40 .Bo gdzie?
    Zauważyłam ,że Ci którzy są niezależni finansowo lubią młodsze kobiety, rozkoszują się ich młodością ...ich status im pozwala na to.
    Jakoś tak wychodzi....chyba


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ona05 ~ona05
    ~ona05
    Napisane 04 września 2014 - 21:04
    Ja juz jestem b dlugo sama.Na temat poszukiwań mezczyzny moglabym książkę napisać.Gdy sie ciezko praca osiągnie jakas pozycje intelektualno-materialna,chcialoby sie podobnego.A wokól pustka.Garstka mężczyzn dba o swój rozwoj emocjonalny.Bo z jakiegoś powodu do tego rozwodu doszlo?A takich bez refleksji,cala masa.Ja juz chyba sie pogodzilam,ze to życie przezyje samotnie:(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Badger ~Badger
    ~Badger
    Napisane 04 września 2014 - 21:11
    Rozsądni faceci wiedzą, że kobieta zaczyna być dojrzała mentalnie między 30 a 35. Szukają kobiet co najmniej w tym wieku. To oznacza również po 40tce :-)
    Case by case by case. Każda kobieta to osobny przypadek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Badger ~Badger
    ~Badger
    Napisane 04 września 2014 - 21:13
    Emm, książkę o poszukiwaniu kobiety?
    ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Badger ~Badger
    ~Badger
    Napisane 04 września 2014 - 21:33
    Chyba wystraszyłem panie ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marceze ~Marceze
    ~Marceze
    Napisane 04 września 2014 - 22:16
    Fantastyczny komentarz. Podpisuje sie pod tym!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Torin ~Torin
    ~Torin
    Napisane 04 września 2014 - 22:41
    ~Sterta32 napisał:
    Moon - faceci boją się silnych kobiet.

    Słabi faceci boją się silnych kobiet. Tylko słabi faceci ..

    Torin

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 05 września 2014 - 21:57
    "Panie Boże, ześlij mi faceta przystojengo, bogatego, romantycznego, seksownego, takiego ideała. Proszę ; Przysłałem Ci 20-tu, wszystkim zaproponowałaś przyjaźń". Tyle w kwestii komentarza. Obniżcie, Moje Panie, trochę wymagania i będzie dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~_z_ ~_z_
    ~_z_
    Napisane 18 września 2014 - 17:59
    jedyny wymog : zeby tesknil nieziemsko , kiedy mnie nie ma obok..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ysll ~ysll
    ~ysll
    Napisane 29 października 2014 - 03:44
    Zawsze uważałem silne kobiety za fascynujące. Silnych mężczyzn również. Silni ludzie są fascynujący bo są niczym skała w morzu chaosu. Jednak kobiety, które się określają silnymi w znakomitej większości nimi nie są. Jeżeli kobieta pisze, że mężczyźni boją się silnych kobiet to od razu wiem, że ma fatalny charakter. Sukces finansowy nie jest wyznacznikiem siły bo nie potrzeba siły by go osiągnąć. Wystarczą upór, agresja i śliska osobowość. A parafrazując jedną z pań: z jakichś powodów ich byłym nie zależało na podtrzymaniu relacji z nimi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~echo_serca ~echo_serca
    ~echo_serca
    Napisane 02 listopada 2014 - 19:15
    nikt nie musi rezygnować z poszukiwań ideału, ale nastawcie się na dłuuuugie poszukiwania. i dużo świec. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy