Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 14 lipca 2015 - 22:28
    Choć w lato często noszę skąpe slipy, nieraz stringi to jednak nigdy nie odważyłbym się iść pływać w stringach, Jak idę na basen, w szatni nie ukrywam że mam stringi jako bieliznę (u as jest basen starego typu bez kabin - przebieralni). Co do zasady to faktycznie trochę śmieszą mnie stringi przeźroczyste, zbyt małe, lub gdy facet ma stertę łoniaków wystających z przodu albo z tyłu. Nie wiem za bardzo. Moja Pani nie lubi jak chodzę w lużnych bokerkach. Wywaliła wszytkie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niesmialy ~niesmialy
    ~niesmialy
    Napisane 14 lipca 2015 - 23:39
    Witam. Mojej dziewczynie przeszkadza jak chodze w stringach, a ja bardzo je lubie bo sa naprawde wygodne. Co mam zrobic ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 14 lipca 2015 - 23:57
    Nie rozumiem tego, ze komus przeszkadzaja stringi. Ja mam cala szuflade i nie pozwole aby ktos mi je wyrzucal bo inaczej by nic nie zostalo ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 15 lipca 2015 - 10:18
    ~niesmialy napisał:
    Witam. Mojej dziewczynie przeszkadza jak chodze w stringach, a ja bardzo je lubie bo sa naprawde wygodne. Co mam zrobic ?

    wywal jej ulubione gacie, może wtedy dojdziecie do porozumienia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwer ~qwer
    ~qwer
    Napisane 15 lipca 2015 - 15:11
    Witam, a ja opalam się w stringach nad jeziorem i nic się nie dzieje z tego powodu, :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 15 lipca 2015 - 17:39
    ~qwer napisał:
    Witam, a ja opalam się w stringach nad jeziorem i nic się nie dzieje z tego powodu, :)

    a coś powinno się zadziać? :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mir ~mir
    ~mir
    Napisane 15 lipca 2015 - 20:34
    Część przyzwyczai się dziewczyna skoro lubisz chodzić w stringach powinna to uszanować ja chodzę 16 lat na basen do lekarza i nie zamierzam tego zmieniać niema wygodniejszej bielizny jak stringi pozdrawiam serdecznie pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mir ~mir
    ~mir
    Napisane 15 lipca 2015 - 20:39
    Łoniaki sobie depiluję żeby nie wchodziły i jest okej pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mir ~mir
    ~mir
    Napisane 15 lipca 2015 - 20:41
    Żona mi bokserki po wyrzucała bo ich nie cierpi i aby mam stringi i tanga pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 25 lipca 2015 - 19:20
    Jak ostatnio kupowałem stringi w sklepie w Gostyniu pani sprzedawczyni mówiła że dużo schodzi stringów nawet ostatnio jest ciężko dostać w hurtowni tak schodzą stringi męskie pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 26 lipca 2015 - 22:30
    To ciekawe. W środkach masowego przekazu, filmach, na tzw. ulicy wszędzie widać i słyszy się tylko o bokserkach. Odnieść można wrażenie, że 100% facetów w nich chodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 27 lipca 2015 - 14:05
    Witam z mojego punktu widzenia 30% facetów chodzi w stringach tanga bokserki latem masakra można się ugotować a co gorszego można jądra przegrzać itp polecam stringi są bardzo wygodne latem pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 27 lipca 2015 - 22:39
    Jasne, można przegrzać w bokserkach ale nie jądra a tyłek, co w stringach nie grozi.
    Chociaż w luźnych bokserach jest lepsze wietrzenie niż w stringach, które z przodu opinają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 23 sierpnia 2015 - 13:05
    Witam niech każdy chodzi w takiej bieliźnie jaką lubi jedni lubią slipy inni bokserki a jeszcze wolą stringi ja na przykład lubię stringi są bardzo wygodne cały rok w koło w nich chodzić pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwer ~qwer
    ~qwer
    Napisane 24 sierpnia 2015 - 13:21
    podłączam się pod ostatnią wypowiedź,
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~totus ~totus
    ~totus
    Napisane 06 września 2015 - 21:26
    W sierpniu jak były upały, tak średnio dwa razy w tygodniu bywałem na basenie. Naprawdę gość często w szatni widać było facetów / chłopaków w stringach. I naprawdę byli oni w różnym wieku, Byli tak gdzieś 17 latlowie ale byli też faceci grubo po 40-ce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 07 września 2015 - 01:34
    A co z Atlantikiem? Ostatnio cos nie widze ich sklepow. Zawsze kupowalem tam stringi byly dobrej jakosci i wygodne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwwer ~qwwer
    ~qwwer
    Napisane 07 września 2015 - 13:12
    no były, na stronie też nie mają stringów, :/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 07 września 2015 - 21:12
    ~totus napisał:
    W sierpniu jak były upały, tak średnio dwa razy w tygodniu bywałem na basenie. Naprawdę gość często w szatni widać było facetów / chłopaków w stringach. I naprawdę byli oni w różnym wieku, Byli tak gdzieś 17 latlowie ale byli też faceci grubo po 40-ce.

    Nie uwierzę, jak nie zobaczę.
    Na prawdę latem dużo bywam nad wodą i dominują kąpielówki bokserki i slipy. Część kąpie się w wielkich, luźnych galotach ale jeszcze nikogo nie widziałem w stringach.
    Może tylko na basenach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 12 września 2015 - 21:28
    Witam Atlantic już dawno nie robi stringów męskich ostatnio kupowałem stringi tej firmy 3 lata temu teraz jedynie Key Cornette Sesto Senso też są fajne i wygodne duży wybór w kolorach ja też chodzę na basen w Gostyniu przebieram się w szatni w stringach idę pod prysznic i kąpie tak samo w stringach wdziałem panów w stringach na pływalni trochę się dziwnie ludzie patrzą z początku ale jest okej pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy