Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 30 kwietnia 2015 - 22:47
    Ja depiluje tyłek i okolice higiena to podstawa do noszenia stringów pozdrawiam pozdrawiam noszących stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 01 maja 2015 - 15:24
    ~chris napisał:
    Lubię chodzić w stringach przez cały rok mam 60 par żona uwielbia oglądać mnie w stringach nie krępuję się przebierać w pracy jestem zadowolony polecam stringi pozdrawiam


    Żona lubi cię oglądać, czy ty lubisz jak żona cię ogląda :-)?
    Ja lubię chodzić w stringach jak jest ciepło i nie muszę się nikomu pokazywać.
    A tak w ogóle co masz za pracę, że musisz tam zdejmować portki i pokazywać tyłek:-)?
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 01 maja 2015 - 15:26
    ~chris napisał:
    Ja depiluje tyłek i okolice higiena to podstawa do noszenia stringów pozdrawiam pozdrawiam noszących stringi


    Jasne, higiena to podstawa ale jak ty to robisz z tyłu ??? !!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stringman ~stringman
    ~stringman
    Napisane 01 maja 2015 - 15:37
    Nie     wiem jak robi to kolega ale ja po prostu nakladam krem do depilacji zostawiam na kilka min, lekko zwilzam woda i usuwam wlosy gąbeczką. Bez problemu żadnego:) pozdrawiam noszących stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 01 maja 2015 - 20:35
    ~stringman napisał:
    Nie     wiem jak robi to kolega ale ja po prostu nakladam krem do depilacji zostawiam na kilka min, lekko zwilzam woda i usuwam wlosy gąbeczką. Bez problemu żadnego:) pozdrawiam noszących stringi


    Niestety krem depilujący jest bardzo żrący i w okolicach odbytu może spowodować przykre dolegliwości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 02 maja 2015 - 19:05
    Cześć ja depiluje tyłek i okolice oraz nogi krem i maszynka do golenia idzie bez problemu dwa razy w tygodniu a pracuję w zakładzie produkcyjnym noszę stringi cały rok w koło jak wspominałem w komentarzach lubię stringi najwygodniejsza bielizna na świecie nie krępuje przebierać się w pracy w szatni i iść pod prysznic a żona jest zachwycona jak mnie widzi w stringach w sypialni polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 02 maja 2015 - 20:04
    ~chris napisał:
    Cześć ja depiluje tyłek i okolice oraz nogi krem i maszynka do golenia idzie bez problemu dwa razy w tygodniu a pracuję w zakładzie produkcyjnym noszę stringi cały rok w koło jak wspominałem w komentarzach lubię stringi najwygodniejsza bielizna na świecie nie krępuje przebierać się w pracy w szatni i iść pod prysznic a żona jest zachwycona jak mnie widzi w stringach w sypialni polecam


    Nogi też? Jesteś kobietą? Po co facetowi nogi bez włosów. No chyba, że nosisz rajtuzy :-).
    Też lubię stringi, ale jak jest ciepło.
    Ale gołego tyłka publicznie nie lubię pokazywać, chociaż latem lekarz mnie raz tak załatwił i kazał iść na prześwietlenie, gdzie musiałem się rozebrać do majtek a było lato i miałem stringi. Pani radiolog dziwnie na mnie patrzyła. Nie czułem się komfortowo. Teraz jestem ostrożniejszy.
    Dlatego dziwie się tobie. Może jesteś bardzo młody i masz też młodych kumpli w pracy, którzy też się tak zachowują, stąd brak u was skrępowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 02 maja 2015 - 20:45
    Mam żonę kretem 100% mężczyzna a w pracy mam kolegów tolerancyjnym poglądzie co się nie wyśmiewają z stringów miałem taką sytuację byłem u lekarza i skierował mnie do pielęgniarki po zastrzyk i miałem założone stringi patrzyła na mnie jak debila i marudziła pod nosem ale nie przejmuję się nadal nosze stringi jak idę do lekarza czy do zastrzyku pozdrawiam serdecznie noszących stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 02 maja 2015 - 20:52
    Mam kolegów w przedziale od 25 do 49 lat są w porządku też nie którzy noszą stringi z początku się krępowałem ale teraz luz inni noszą w pracy jak w wojsku pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 02 maja 2015 - 20:59
    Przepraszam za błąd jestem nie którzy ludzie nie tolerują mężczyzn w stringach zwłaszcza personel medyczny ja lubię stringi najwygodniejsza bielizna na świecie pozdrawiam noszących

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 02 maja 2015 - 21:32
    Depiluje nogi tyłek i okolice dla higieny jestem 100% facetem lubię chodzić w stringach cały rok w koło od 15 lat polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 03 maja 2015 - 13:15
    ~chris napisał:
    Depiluje nogi tyłek i okolice dla higieny jestem 100% facetem lubię chodzić w stringach cały rok w koło od 15 lat polecam


    O jej. Niepotrzebnie się bulwersujesz. To był żart :-).
    Ja też ok. 15 lat i pierwsze kupiła mi właśnie żona.
    Też miałeś taki przypadek u lekarza, więc wiesz o co chodzi. Pierwsza myśl takiej pielęgniarki czy radiologa to "coś z tym gościem jest nie tak".
    A swoją drogą, to jeszcze nie widziałem faceta z gładziutkimi nogami :-).
    P.S.
    co chciałeś powiedzieć przez "Mam żonę kretem 100%"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 03 maja 2015 - 13:32
    Nie denerwuje się wiem że to był żart jak pisałem kolego nie spojrzałem i zamiast jestem wyszło kretem przepraszam za błąd a wracając do gładkich nóg super nic nie drapie i swędzi rewelacja tak jak noszenie stringów jest super wygoda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 03 maja 2015 - 13:48
    Źle kolego napisałem ketem a nie jestem i za to jeszcze raz przepraszam jeszcze widzę i słyszę tą pielęgniarkę jak patrzyła i marudziła pod nosem jak mnie zobaczyła w stringach też się nie spodziewałem że że pójdę do zastrzyku pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwert ~qwert
    ~qwert
    Napisane 03 maja 2015 - 18:53
    ~chris napisał:
    Nie denerwuje się wiem że to był żart jak pisałem kolego nie spojrzałem i zamiast jestem wyszło kretem przepraszam za błąd a wracając do gładkich nóg super nic nie drapie i swędzi rewelacja tak jak noszenie stringów jest super wygoda

    ok. ale nie zimą, jak musisz coś założyć obcisłego pod spodnie, np. kalesony - wtedy się wszystko z pewnością haczy, tak jak o ogolony zarost na twarzy przy mocniejszym nacisku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 03 maja 2015 - 18:57
    ~chris napisał:
    Źle kolego napisałem ketem a nie jestem i za to jeszcze raz przepraszam jeszcze widzę i słyszę tą pielęgniarkę jak patrzyła i marudziła pod nosem jak mnie zobaczyła w stringach też się nie spodziewałem że że pójdę do zastrzyku pozdrawiam serdecznie

    Jak nie chcesz się zmienić dla personelu medycznego, to przyzwyczaj się do marudzenia. Niejedna pomyśli "gej", chociaż coraz więcej facetów lubi stringi. Ja staram się przewidywać takie sytuacje u lekarza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 03 maja 2015 - 21:14
    Zimą jak noszenie kalesony na szczęście nic się nie haczy jest ok przyznam koledze rację jak będę szedł do lekarza będę zakładał inna bieliznę żeby personel nie marudził że. Mam stringi pozdrawiam serdecznie dziękuję za dobrą radę pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 03 maja 2015 - 22:12
    ~chris napisał:
    Zimą jak noszenie kalesony na szczęście nic się nie haczy jest ok przyznam koledze rację jak będę szedł do lekarza będę zakładał inna bieliznę żeby personel nie marudził że. Mam stringi pozdrawiam serdecznie dziękuję za dobrą radę pozdrawiam serdecznie

    Właśnie, będzie wilk syty i owca cała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 03 maja 2015 - 22:14
    ~chris napisał:
    Mam kolegów w przedziale od 25 do 49 lat są w porządku też nie którzy noszą stringi z początku się krępowałem ale teraz luz inni noszą w pracy jak w wojsku pozdrawiam serdecznie

    Jeszcze jedno.
    Z tego co wiem z telewizji, to w wojsku się chyba nie nosi prywatnych gaci, w tym stringów, lecz służbowe. Do wyboru slipy lub bokserki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~edec ~edec
    ~edec
    Napisane 04 maja 2015 - 04:09
    Cześć,
    a ja noszę stringi też na plaży, przebieram się swobodnie przy innych np na basenie i też miałem spotkanie z pielęgniarką na pogotowiu i nie odniosłem wrażenia żeby to był jakiś problem.
    Fakt, zdarza się, że ktoś spojrzy, to tyle.
    Lubię stringi, podobają mi się na moim tyłku, noszę i będę nosić, :)
    Na innych też, szczególnie damskich, jestem 100% hetero, :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy