Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sport dla faceta po 40.

Męski sport, strzelectwo

Rozpoczęte przez ~karolkopczyk, 26 sie 2015
  • ~karolkopczyk
    ~karolkopczyk
    Napisane 26 sierpnia 2015 - 13:32
    Czy są tu osoby, które pasonują się bronią w różnej postaci? Strzelectwo, myślistwo itd?
    Potrzebuję kilku informacji: czy gdzieś w Wawie znajduje się fany sklep z akcesoriami? Chodzi mi o rzeczy typu smary, albo ubrania czy też wabiki na zwierzynę? Kupowałem w sieci, ale mi zamknęli sklep i nie wiem teraz gdzie waerto

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Fabio
    ~Fabio
    Napisane 11 sierpnia 2017 - 16:51
    Ja strzelam, ale na strzelnicy Progun, tam mają sprzęt i wszystko, co potrzebne. Robią też szkolenia ze strzelania.

• ~karol
    ~karol
    Napisane 15 września 2017 - 17:35
    Byłem we Wrocławiu i wybrałem się na tę strzelnicę Progun, chociaż polecali mi też inne strzelnice we Wrocławiu. W każdym razie tam na Progun bardzo mi się podobało, to był dobry wybór. Chętnie tam jeszcze wrócę. Dzięki za polecenie.

• ~mieskzo
    ~mieskzo
    Napisane 08 listopada 2017 - 11:55
    Ja też jestem z Wrocławia i miałem okazję być na tej strzelnicy ProGun. rzeczywiście bardzo profesjonalna strzelnica, mozna sie tam dużo nauczyć jeśli chodzi prawidłowe techniki, bo trenerzy przykładają do tego dużą wagę.

• ~Max
    ~Max
    Napisane 09 listopada 2017 - 19:09
    ~mieskzo napisał:
    Ja też jestem z Wrocławia i miałem okazję być na tej strzelnicy ProGun. rzeczywiście bardzo profesjonalna strzelnica, mozna sie tam dużo nauczyć jeśli chodzi prawidłowe techniki, bo trenerzy przykładają do tego dużą wagę.

Witam kolegę ze strzelnicy. Również uczęszczam do tej progun. Potwierdzam, duża waga przykładana jest do prawidłowych technik strzelania, postawy i uchwytu broni. Dobrze zabezpieczony obiekt, ma "to coś" w sobie.

• ~miazga
    ~miazga
    Napisane 06 grudnia 2017 - 10:20
    panowie, dla mnie to wstęp do rozrywki w tym momencie. zawsze mnie to fascynowało a teraz zastanawiam się nad wprowadzeniem planu w życie. w związku z tym pojawiło się tez kilka pytań: na początek czy ze strzelnicy każdy może korzystać nawet bez uprawnień, oraz tak już na dłużej: czy trudno w PL uzyskać pozwolenie na broń?

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty