Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

męski "salon piękności"

Rozpoczęte przez ~semafor, 26 kwi 2014
  • avatar ~semafor ~semafor
    ~semafor
    Napisane 26 kwietnia 2014 - 23:32
    Istnieją takie miejsca, które zajmują się też facetami? Bo ja jak na razie to widzę wszystkie oferty skierowane głównie do kobiet...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kono ~kono
    ~kono
    Napisane 29 kwietnia 2014 - 00:56
    Arkadia w Opolu ma taką ofertę skierowaną właśnie do facetów chociażby :)
    Ja tam chodzę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mriusz9876 ~mriusz9876
    ~mriusz9876
    Napisane 17 grudnia 2015 - 12:17
    nie wiem jak jest z salonami pieknosci, ale w spa w hotelu grand lubicz w ustce nieraz korzystałem z różnych zabiegów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 27 grudnia 2015 - 11:11
    Najlepsza jest piękna i bestia w Białymstoku. Sama nazwa już wskazuje, że nie tylko Panie są mile widzialne ;) Zobacz sobie ich stronę mają tam całą osobną zakładkę z ofertą dla niego. Ja byłem parokrotnie bez żadnego skrępowania i zawsze wychodziłem zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 23 maja 2016 - 12:40
    Cześć

    Chcę się wybrać do SPA na weekend (z żoną oczywiście :D ), ale ważne, aby to było blisko Warszawy.

    Znalazłem na Wawrze DoubleTree by Hilton. I pytanie, czy może ktoś z was coś słyszał a tym miejscu i może się wypowiedzieć?

    Czasu wolnego mamy mało, więc jak już gdzieś się zdecydujemy na wyjazd, to chcę, aby to było na tip-top ;)

    Z góry dzięki za pomoc.

    Pozdrawiam
    Darek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slim Fit Man ~Slim Fit Man
    ~Slim Fit Man
    Napisane 09 czerwca 2016 - 17:05
    Darek, wyjazd do SPA na tip-top mija się celem :)
    Pobyt w SPA, to spokój, odprężenie i oderwanie myśli od dnia codziennego.
    Double Tree by Hilton rzeczywiście wygląda imponująco, ale jeśli chodzi o wypoczynek, to polecił bym inne miejsce: piotr.slimfit@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Octavio ~Octavio
    ~Octavio
    Napisane 27 listopada 2016 - 12:01
    A może by tak skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej? Nie tylko kobiety korzystają z takich zabiegów, ale również dla panów jest to fajna opcja, by poprawić co nieco i być bardziej pewnym siebie. Na przykład wypełnić lekko zmarszczki, które dodają lat. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuGabinet Dermedika specjalizuje się w takich zabiegach. ] Zawsze można wyglądać lepiej i czuć się lepiej :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek.W ~Krzysiek.W
    ~Krzysiek.W
    Napisane 01 grudnia 2016 - 16:52
    Ja chodzę regularnie na zabiegi, no przynajmniej się staram. Salon Beauty Expert ma ciekawe zabiegi i jest to salon nie tylko dla kobiet. Zresztą jak sama nazwa wskazuje. Wiem, że chodzi tam sporo mężczyzn i w tych czasach jest to jak najbardziej naturalne. To znaczy, że mężczyźni po postu o siebie dbają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek41 ~Tomek41
    ~Tomek41
    Napisane 08 stycznia 2018 - 11:56
    Wiele salonów kosmetycznych oferuje zabiegi dla mężczyzn, ja chodzę razem z żoną do Pięknej i bestii w Białymstoku na masaże relaksacyjne gorącymi kamieniami, czekoladą i zabiegi odmładzające i nie ma się czego wstydzić bo wszystko jest dla ludzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy