Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Mąż się oddala

Rozpoczęte przez ~MiłaMa, 06 lis 2014
  • avatar ~MiłaMa ~MiłaMa
    ~MiłaMa
    Napisane 06 listopada 2014 - 21:56
    Myślę, że Mąż się oddala ode mnie, a może to normalne i ja przesadzam?
    Myślę tak na podstawie między innymi tego, że On nie chce sexu. Kochamy się tylko raz w miesiącu i to tylko dzięki temu, że ja proponuję i zachęcam cały miesiąc czekając aż on się na mnie skusi. Jestem szczupłą, zadbaną i młodą żoną. Nie mamy jeszcze dziecka, więc wieczory mamy wolne na miłość a mimo to brak...
    Jak Mąż unika sexu, to gdzie szukać rozwiązania tego problemu?
    Zazwyczaj jak się chcę do niego dobierać, to mówi że jest zmęczony albo nieumyty od 2 dni. Odstrasza mnie celowo, abym go nie dotykała...
    W aucie znalazłam blond włosy (ja mam czarne), żadnej blondynki w nim nie woziliśmy ani razu ;/ skąd by się więc znalazł....
    Nie mam dowodów, że mnie zdradza, a jednak czuję to kobiecą intuicją, zwłaszcza że sexu brak i jest dla mnie coraz wredniejszy, rozkazuje mi i często krzyczy na mnie jak nie jestem posłuszna, ukrywa telefon, zakłada hasła przede mną, nie pokazuje mi swojego konta bankowego ile ma długów a intercyzy nie mamy i tego się obawiam :(
    Wyprowadził się do rodziców, zostawił mnie bo chciałam mieć kontrolę nad jego kontem bankowym czy długi nie rosną, bo przecież ja je też bym musiała spłacać ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebas ~Sebas
    ~Sebas
    Napisane 10 listopada 2014 - 20:01
    Witam w klubie MiłaMa!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żonka ~żonka
    ~żonka
    Napisane 10 listopada 2014 - 20:06
    Myślę, że jednak wiesz ... już się wyprowadził, ma tajemnice, irytujesz go swoją osobą, seks jak za karę ... takie rzeczy nie dzieją się bez powodu :(

    Blond włos w aucie to nie owczarek sąsiada..... przykro mi, bo widać, że facet podjął już decyzję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 10 listopada 2014 - 20:24
    no coś się kończy ,coś zaczyna ;), jak nie macie dzieci to lepiej wcześniej niż później,troszkę pocierpisz i będzie ok ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~artur ~artur
    ~artur
    Napisane 10 listopada 2014 - 20:53
    Dziewczyno zrób się na milion dolarów, tak żeby facecie sikali za toba po nogach,ale nie zwracają na nich uwagi.
    Tylko mąż ma cie zobaczyć, tylko jemu ma zależeć
    Stań się obojętna na niego ,tak przez chwilę, niech poczuje że traci coś co należało do niego. Faceci tego nie lubią......
    No chyba ze wygladasz jak idź w pi.......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żonka ~żonka
    ~żonka
    Napisane 10 listopada 2014 - 21:07
    ~artur napisał:

    Stań się obojętna na niego ,tak przez chwilę, niech poczuje że traci coś co należało do niego.

    Żona nigdy nie wygra z kochanką w takiej bitwie. Element nowości zawsze wygra. Jeśli facet ma kogoś nowego i nawet nie dba o pozory,o relacje w domu to znaczy że już za późno na ratowanie zwiazku. Nowa bielizna, fryzura, makijaż... to dZiała tylko w zdrowym związku... gdy jesteśmy na równi pochyłej to i nowe cycki nie pomogą. :/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~promyczek ~promyczek
    ~promyczek
    Napisane 10 listopada 2014 - 21:37
    Myślę, że w tym przypadku nic już nie zdziałasz. Jeśli się wyprowadził, to znak, że chce zmienić środowisko. Tylko w tym środowisku juz nie ma miejsca dla Ciebie. Czas na wybór dobrego adwokata...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bimbam ~Bimbam
    ~Bimbam
    Napisane 10 listopada 2014 - 21:53
    Wydaje mi się, że teks pisany na podpuchę. Głównie po to, żeby wywołać dyskusję. Z takimi pytaniami, to na "Pantofelka", albo do "Dlaczego Ja" a nie do facetów po 40.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy