Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Majsterkowanie, a wilgoć w piwnicy

Rozpoczęte przez ~Tymon77, 11 maj 2015
  • avatar ~Tymon77 ~Tymon77
    ~Tymon77
    Napisane 11 maja 2015 - 09:34
    Mam takie hobby, że lubię sobie majsterkować. Taka w sumie złota rączka, w domu trochę reperuję, w aucie sobie pogrzebię, czasem coś sam ciekawego zmajstruję. Żeby móc działać wyposażam się ciągle w nowe narzędzia. Wszystko trzymam w piwnicy i tu rodzi się moje pytanie. Ostatnio do piwnicy dostała się wilgoć, nie jest to jakaś totalna powódź, ale jest po prostu wilgotno. Czy waszym zdaniem pownienem wynieść wszystkie narzędzia z piwnicy, czy może grozić im że zardzewieją? Pytam bo własnie problem jest taki, że nagromadziłem tak taki arsenał, że po prostu nie mam gdzie i jak tego wynieść i sam już nie wiem co robić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rufik ~Rufik
    ~Rufik
    Napisane 12 maja 2015 - 11:46
    Nie ma co ryzykować, sam wiem jak duży koszt jest takich narzędzi gromadzonych latami. Ja mam podobny problem i zabezpieczam to Nanoprotechem. Fajne są te nano technologie bo one faktycznie odpychają cząsteczki wody i nie ma żadnych szans, ze narzędza kolekcjonowane kilka lat nagle ci zardzewieją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 15 września 2015 - 14:21
    Lepiej rzeczywiście trzymać je w miejscy gdzie nie zardzewieją tak szybko, sam majsterkuję, dlatego trzymam narzędzia w odpowiednich pojemnikach [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJakbyś czegoś potrzebował to ciekawe rzeczy mają w e-maestro.eu ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hubert82 ~Hubert82
    ~Hubert82
    Napisane 30 października 2016 - 22:51
    Ja lubię majsterkować ;) Przynajmniej żona ma ze mnie pożytek, bo co się w domu psuje to naprawiam. Jest taki fajny sklep North, tam mają części praktycznie do wszystkiego i za grosze idzie kupić rózne rzeczy, a jak się ma do tego umiejętności, to naprawa chwila moment i po problemie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~luntder ~luntder
    ~luntder
    Napisane 17 grudnia 2016 - 23:40
    Panowie, podpnę się do tematu, niedługo czeka mnie przeprowadzka,z narzędzi to mam w zasadzie klucze i śrubokręty tylko, bo poprzednie po prostu padły, jakie sprzęty polecacie? Czy ktoś z was posiada coś marki ryobi? jak tak szukałem na forach to podobna cena do boscha ale niby są lepsze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefans ~Stefans
    ~Stefans
    Napisane 21 czerwca 2017 - 10:36
    A nie myślałeś o tym, żeby z tą wilgocią coś zrobić? Przecież są takie firmy jak Hydroprofil, robią izolacje, odgrzybianie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy