Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

majsterkowanie

Rozpoczęte przez ~gusto, 25 lip 2017
  • avatar ~gusto ~gusto
    ~gusto
    Napisane 25 lipca 2017 - 14:58
    są tu jacyś fajni majsterkowania? Szukam jakiegoś sprzętu na prezent, najpoważniej myślę o wiertarko-wkrętarce, to ma być coś na parapetówkę, wiem że właściciele nowego domu chcą robić większoć rzeczy sami i myśęl że taki sprzęt się przyda. Zna ktoś markę ryobi?? Te mi gość w sklepie poecał, a ja trochę zielona w tego typu sprawach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pik ~pik
    ~pik
    Napisane 09 sierpnia 2017 - 21:03
    staram się rzeczy do domu robić sam w miarę możliwosći, ryobi znam, mam ich wiertarkę i szlifierkę, jak się zdecydujesz na zakup to sobie przedłużo d razu gwarancję do 3 lat,dobrą opcją jest branie narzędzi z serii one+, możesz wtedy wymieniać między nmi akumulatorki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kik ~kik
    ~kik
    Napisane 11 sierpnia 2017 - 09:35
    o no ja tez mam od nih sprzęt, no ta wymienna bateria jets dużym ułatwieniem, nie raz jedna ładowałem a na drugiej pracowałem. Często żona mnie w domu goniła do poprawiania czegoś, wię też zgromadziłem sobie trche narzędzi. Jesli myślisz o wiertarc to jak najbardziej, z ryobi jest lekka, poręczna, moja żona nawet czasami jej użyje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vitek ~vitek
    ~vitek
    Napisane 15 lutego 2019 - 13:25
    też wybieram się na parapetówkę i zastanawiałem się co kupić :) dzieki za podopowiedz :) Myślicie, że wiertarka akumulatorowa od Graphite też będzie ok? Mam na myśli serie Energy+ ze wspólnym akumulatorem do innych elektronarzędzi tej serii.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy