Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Po godzinach

książka dla faceta

Rozpoczęte przez ~arion, 13 cze 2012
  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 13 czerwca 2012 - 21:23
    Czytacie....no jest trochę zalewu literatury kobiecej a dla nas....Jest wogóle coś takiego jak ksiązka dla faceta? Ostatnio kupiłem sobie ( a robię to bardzo rzadko) ,,Jedz,módl sie, jedz". Szybko ją przeczytałem i siegneła p onią żona. Jaj pierwsze wrażenie ,,....to przecież o Tobie,ten facet jest taki jak Ty". Chyba też mogę polecić ją tym po 40 i wiecej .:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 10 lipca 2012 - 21:43
    A o czym ta książka? O jedzeniu? Ja właśnie przeczytałem też niewielką "Wąż w kaplicy" - tytuł bardzo zwodniczy ale książka niesamowita. W zupełnie inny sposób pokazuje nas - Polaków na przestrzeni dziejów choć jest tylko historią jednego człowieka. Też polecam wszystkim facetom.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 10 lipca 2012 - 21:56
    No nie, choć trochę jest. Po prostu autor/głowny bohater/narrator to pisarz kulinarno -podróżniczy. To naprawdę ciekawa pozycja. Jak znajdę czas to wrzucę parę cytatów.Niezły język (niezły tłumacz). No a właściwie to o życiu po 40 stce ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 10 lipca 2012 - 22:18
    O.K. Dzięki. Poszukam i chętnie przeczytam. Ta, o której wspomniałem należy do zupełnie innego gatunku i w zasadzie jest bardzo poważna z małymi wyjątkami, które bawią do bólu. Autorem jest facet jeszcze przed 40-ką ale główny bohater, narrator jest kimś zupełnie innym. Kimś kogo już nie ma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Konrad ~Konrad
    ~Konrad
    Napisane 15 sierpnia 2012 - 15:17
    Ostatnio czytałem dwie serie kryminałów - Mariusza Czubaja o komisarzu Heinzu - profilerze ze Śląska i Tomasza Konatkowskiego o komisarzu Nowaku, z bardzo ciekawie opisaną Warszawą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~agnieszka ~agnieszka
    ~agnieszka
    Napisane 15 sierpnia 2012 - 20:36
    wszystko Nelsona DeMille (dla kobiety po 40-stce tez), jeśli ktoś przeczyta coś lepszego to proszę dac znać:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czytelnikpo40 ~czytelnikpo40
    ~czytelnikpo40
    Napisane 15 sierpnia 2012 - 23:51
    Myślę, że nie ma podziału na literaturę dla faceta i dla kobiety. Dobra książka broni się sama! no może poza poradnikowymi wyjątkami ;-)
    ja polecam Millenium - obejrzałem film i sięgnąłem po książkę. trzyma w napięciu! polecam chociaż nie jestem fanem kryminałów. poza tym zawsze warto zajrzeć do nieśmiertelnej klasyki, bardzo lubię Hrabala - rewelacyjna "Obsługiwałem angielskiego króla".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~radek ~radek
    ~radek
    Napisane 27 listopada 2012 - 08:40
    Polecam książki Mankella - opisujące życie faceta - rozwodnika mającego córkę. Kurt jest spokojnym człowiekiem, opanowanym do granic wytrzymałości. Jedyne co można mu zarzucić to częste napady melancholii. Swojej pracy poświęca mnóstwo czasu. Kłopoty ze zdrowiem, kryzys wieku średniego powodują niezwykłą przemianę w tym twardym facecie. Zaczyna na życie patrzeć inaczej. Człowiek nie jest stworzony do samotności, szuka bliskości i miłości drugiej osoby. Kurt poznaje kobietę, która zmienia jego nastawienie do wszystkiego co robił do tej pory.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marciniak ~Marciniak
    ~Marciniak
    Napisane 20 sierpnia 2013 - 12:54
    Ostatnia książka warta uwagi, którą czytałem była erotykiem. Ciężko o dobre z tego gatunku, ale S.E.K.R.E.T. (tytuł oryginalny) zaliczam do udanych. Można się dowiedzieć o czym tak naprawdę marzą kobiety, A to wcale nie taka oczywista sprawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 25 sierpnia 2013 - 22:31
    Nie robiłbym takiego podzialu. Ksiazka jest albo dobra, albo nie. Ja ostatnio czytalem Johna Irvinga " W jednej osobie". Marciniak- erotyk? Nie cztalaem zadnego, ale moze warto... Czegos sie czlowiek dowie o kobietach:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marciniak ~Marciniak
    ~Marciniak
    Napisane 02 września 2013 - 14:11
    Coś na pewno. :) Wcześniej czytała ją moja dziewczyna i poleciła, że książka jest dobra jako taka. Erotyki mi się kojarzyły z głupawymi książeczkami, ale ta taka nie była, stąd zmiana widzenia, teraz myślę co by tu jeszcze poszukać. Pewnie drugą część Sekretu, ale na tą będzie trzeba trochę poczekać. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirko00 ~Mirko00
    ~Mirko00
    Napisane 20 grudnia 2013 - 12:44
    Parę tygodni temu skończyłem wszystkie wydane czesc gry o tron. Co to za ksiązka! polecam z piwkiem, u mnie zwierzynem pils przy tak dlugich wieczorach szybka sie skonczy tych 1000000000 stron.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jana ~jana
    ~jana
    Napisane 17 lipca 2015 - 09:04
    To, czy prezent jest beznadziejny czy nie, zależy od stopnia znajomości i wiedzy o sobie nawzajem. Nie ma złych prezentów! Trzeba obserwować swoją drugą połówkę, czym się interesuje, co lubi robić. Ja mojemu fanatykowi futbolu kupiłam biografię Kuby Błaszczykowskiego, znalazłam w księgarni Matras. Sama chętnie ją przeczytam, bo książka ma dużą wartość, piłkarz opowiada o swoim życiu, tak prawdziwie, bez owijania w bawełnę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~word ~word
    ~word
    Napisane 26 lipca 2015 - 10:49
    Myślę, że każdemu mężczyźnie spodoba się książka Pięść Dawida, A. Górski opisuje w jaki sposób działa Mossad, mnie bardzo mocno wciągnęła i myślę, że wam też przypadnie do gustu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kakorde ~kakorde
    ~kakorde
    Napisane 09 kwietnia 2019 - 12:51
    Przykład takich pozycji, które moim zdaniem powinny zrobić pozytywną różnicę - livro.pl/jak-uwiesc-swojego-meza-jak-zdobyc-swoja-zone-czy-potrafisz-dbac-o-milosc-gornicka-zdziech-izabela-sku1107807602.html Bardzo fajne, konkretne, ciekawe opracowanie. Na mnie ta pozycja zrobiła fajne wrażenie - dobra i dla faceta i dla kobiety ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy